לקבלת הצעת מחיר לתפריט גריל, מלאו את פרטי האירוע המתוכנן.

אודות קייטרינג

קייטרינג גריל הוא בין חברות הקייטרינג הבשרי לאירועים המובילות ביותר במדינה, עם זמינות לכל חלקי הארץ, על מנת לספק לכל לקוח ולקוח קייטרינג בשרי משובח ומגוון שישדרג כל אירוע ואירוע. השפים והטבחים של קייטרינג על האש” לא מתפשרים לא איכות הבשר ולא על צלייתו ולכן, הם מומחים בסוגי צלייה שונים ומגוונים, דבר המאפשר לנו להעניק לקהל לקוחותינו מגוון רחב של תפריטים בעלי סוגי כשרות שונים, סוגי בשרים שונים, סוגי צלייה שונים, תוספות שונות וכמובן – אווירה שונה שיכולה להתאים ולהשלים כל אירוע, מהאירוע הפרטי בחצר הבית ועד החתונה המשמחת ביותר באזור.

החל מקייטרינג אסאדו באווירה דרום אמריקאית תוססת, שכולל תפריט ארגנטינאי מלא ומפורט ועד מגשי בשר, שיחסכו מכם את העבודה, הטרחה והתרוצצויות במסגרת אירוע קטן וכן מערך צלייה והגשה המותאם לאירוע גדול– חברתנו מציעה שלל פתרונות קייטרינג ברמה גבוהה, איכותית ומקצועית שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

בחברתנו, אנחנו עושים את מיטב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו מענה מקיף ופתרונות קייטרינג בשרי יצירתיים מבלי שיצטרכו לדאוג לזמן האירוע, למיקום האירוע ולכשרות האוכל.

צרו קשר עם קייטרינג “על האש” ונשמח להעניק לכם שירות משלבי התכנון ועד לאחר האירוע, כשאנחנו שומעים את חוות הדעת שלכם מהשירות שקיבלתם – כי חשוב לנו תמיד לשמוע ביקורת בונה ולקבל פידבק מהלקוחות שלנו.