אודות קייטרינג "הגרילמנים"

קייטרינג הגרילמנים מתמחה במגוון שרותי גריל לאירועים. הקייטרינג הוקם מתוך הבנה כי הישראלים אוהבים לעשות מנגל על האש, אך לא תמיד "מתאים" להם לעמוד על יד המנגל.
החברה מספקת שרותי גריל (עם בשר או בלי בשר) בלבד ובשל התמקדות זאת נחשבת למומחית הגדולה ביותר בתחום. 

הגרילמנים שלנו שמחים לספק לכם שירות מקצועי עם זמינות לכל חלקי הארץ ובכל מקום שתבחרו. אצליכם בבית, בשטח, בעבודה, בחוף היום או בכל מקום שרק ניתן להדליק את המנגל. אנחנו לא מתפשרים על איכות הבשר ובטח שלא על דרך צלייתו. אנשי הצוות שלנו מומחים בסוגי צלייה שונים ומגוונים ובזאת מאפשרים לקהל לקוחותינו להנות ממגוון סוגי בשרים שונים בסוגי צלייה משתנים. אנו מספקים שרותי גריל למגוון אירועים. צוות הגרילמנים שלנו יכול להתאים את עצמו לכל אירוע, מהאירוע הפרטי בחצר הבית ועד החתונה המשמחת ביותר באזור.

 

שרותי הגריל שלנו מלווים במגשי בשר איכותיים, כאלה שיחסכו מכם את העבודה, הטרחה והתרוצצויות, אם זה במסגרת אירוע קטן ואם זה במערך צלייה והגשה המותאם לאירוע גדול– חברתנו מציעה שלל פתרונות קייטרינג בשריים ברמה גבוהה ומקצועית שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

אנו עושים את מיטב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו מענה מקיף ופתרונות קייטרינג על האש יצירתיים מבלי שיצטרכו לדאוג לזמן האירוע, למיקום האירוע ולכשרות האוכל.

צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות מקיף, החל משלבי התכנון ועד לשלב סיכום האירוע, בו אנו שומעים את חוות הדעת שלכם מהשירות שלנו – כי חשוב לנו תמיד ללמוד להשתפר וכמובן להנות מפידבק חיובי ותומך כזה שמשאיר את הניצוץ ושומר על גחלת האש..

שרותי גרילמן מקצועיים
לאירוע

שרותי גרילמן
ופלטת בשרים בסיסית

שרותי גרילמן
ופלטת בשרים קלאסית