פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

הקהל הישראלי התוודע לדרך הכנת אסאדו על האש והתאהב בטעם. דרך ההכנה המוקפדת, הצליה האיטית וההגשה המיוחדת הפכו את האסאדו ללהיט של ממש באירועים שונים. אנו מגיעים עם עמדת אסאדו מקצועית ומכינים עבורכם חגיגה דרום אמריקאית מקורית, כולל הטעמים האהובים ואף מנות ראשונות ואחרונות אם תרצו. אפשר להזמין עמדת אסאדו אחת כחלק מעמדות גריל מגוונות ואפשר כמובן להזמין קייטרינג אסאדו מלא.

אסאדו על האש

אסאדו על האש
אסאדו על האש פרטים

אסאדו על האש היא דרך הכנה דרום אמריקאית ייחודית. מי שביקר בדרום אמריקה מכיר את ההכנות הקפדניות להכנת הבשר, את הגריל המיוחד ואת הטעמים הנפלאים המופקים מהתהליך. גרילמן אסאדו מקצועי נקרא אסאדור והוא חותך את הבשר בדרך מיוחדת, צלעות בקר בחיתוך רוחבי. לרוב לא מניחים את הבשר במשרה כפי שנהוג בהכנת בשר אחרת, והטעם המיוחד מתקבל תודות לצליה איטית. לצד הבשר מוגשים רטבים מיוחדים, כגון רוטב צ’ימיצ’ורי, רוטב עגבניות או סלסה מיוחדת. אלה מעשירים את טעם הבשר לצד תוספות חמות טעימות כתפוחי אדמה, ירקות ועוד. 

סוגי אסאדו על האש

אנו מתאמים עבורכם סוגים שונים של אסאדו, לפי סוג האירוע והתקציב:

אנו בעלי ניסיון רב בתיאום ובארגון אסאדו על האש לכל סוגי האירועים. אירועים הנערכים בבית בגינה, אירועים הנערכים בחיק הטבע כגון ימי גיבוש לעובדים ואף אירועים בגני אירועים ועוד. נשמח לספר לכם עוד על האפשרויות שלכם להזמין אסאדו, אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם כל הפרטים המתאימים לסוג האירוע שלכם ולתקציב.