המנגליסטים

"המנגליסטים"-  אינדקס הקייטרינג הבשרי ו"על האש" של ישראל! למנגליסטים שלנו ניסיון רב שנים בתחום הבשר והמסעדנות והם מביאים עד אליכם את המנות המנצחות בכל אירוע. הצוות שלנו מכיר את הסועד הישראלי ופועל מתוך אהבה ותשוקה להאכיל ולהשביע אנשים, דבר הבא לידי ביטוי בטעמים ובעבודה שנעשית עם חיוך גדול והרבה אנרגיה טובה. אנו מביאים עד אליכם את מיטב הבשר- הן מבחינת הכשרות, הטריות והחלקים הטובים, ועושים אותו בדיוק מוחלט ובטעמים מושלמים. גם הסלטים והתוספות שלנו תמיד טריים וטעימים, בדיוק כמו שאתם אוהבים. אנו נותנים שירותי התאמת קייטרינג בשרי לאירועים המונים 2 עד 500 משתתפים. עד כה האכלנו והשבענו באירועים כמו: מסיבות גיוס, מסיבות רווקים/רווקות, ימי הולדת, אירוסין, אירועים משפחתיים, חנוכת בית, סעודות הודיה, אירועים וכנסים של חברות, מפגשי חברים, יום העצמאות ועוד.100% בשר

מעטים האנשים שמבינים בבשר ויודעים היכן מומלץ לקנות אותו. אנחנו נדאג להפנות אליך את המבינים והמקצועיים ביותר בשוק!

100% הצלחה

אחת הסיבות להצלחתנו ולהיותנו הפורטל המוביל בתחום ההסעדה הבשרית בישראל, היא ההקפדה על עבודה רק עם ספקים היודעים לספק שרות מוצלח!

100% שירות

תשלח אלינו הודעה, או תרים אלינו טלפון, ואנחנו נדאג למצוא את המנגליסט המתאים לארוע שלך! מרמת ההגשה ועד לרמת הקיפול.

100% הנאה

הרי לא כל יום אתה עורך אירוע עם החברים? צוות המנגליסטים כאן בשביל לשמור גם על ההנאה שלך, ולהוריד ממך את החיפוש המייגע אחר ספקים. אנו כאן בשביל שגם אתה תרגיש כאורח!