דוכני שווארמה לאירועים

דוכני שווארמה לאירועים הפכו בשנים האחרונות למצרך מבוקש במגוון רחב של אירועים. אירועים עסקיים, משפחתיים, בבית או באולם, דוכן שווארמה מוסיף את הטאץ' המוכר והטעים לרמה חדשה של אירוע. 

[kkstarratings]

דוכני שווארמה ועל האש

שווארמה. אין ישראלי שלא התוודע אל המאכל הספק לאומי הזה. בין אם זה מנה ברחוב בדרך לעבודה, או ישיבה של ממש במסעדה עם סלטים וכל הבלגן.  לכן עם כניסת דוכני שווארמה לאירועים אל עולמנו, זוהי בשורה של ממש. 

שווארמה עשויה בדר"כ מבשר כבש, הודו או בקר. נצלית לאיטה על השיפוד המסתובב בתור תנור גז. אופן הצלייה על השיפוד מאפשר לשומן ולמיצים לנזול לאורך כל הבשר ולהיספג בו מחדש וכך לשמור על הטעם והארומה הייחודיים של השוווארמה. דוכן שווארמה באירוע שלכם מגיע עם שווארמיסט מומחה, בשר, וכל התוספות הנלוות. כך שאתם יכולים להשתחרר ולהינות מהאירוע שלכם, בזמן שהאורחים שלכם נהנים מממנת שווארמה טעימה.

עמדת שווארמה ובשרים

אצל הגרילמנים תוכלו לבחור ממספר עמדות על האש ובשרים- 

עמדת שווארמה, עמדת אסאדו, עמדת על האש ישראלי קלאסי הכוללת פרגיות, קבבים ושיפודים. כמובן אפשר ואף מומלץ לשלב כמה סוגי עמדות על מנת לתת את הגיוון הנדרש ולספק לכל אחד מהאורחים את המנה האהובה עליו.

הגרילמנים ידאגו לכל הצרכים הקולינריים של האורחים שלכם, כדאי לפני להאירוע להתייעץ ולתכנן יחדיו את התפריט והעמדות בהתאם לצרכי האירוע שלכם- אירוע גדול או קטן, בבית או בטבע, רשמי או חברי, כדאי לקחת בחשבון את כל המרכיבים על מנת לספק את החוויה המוצלחת ביותר עבור האירוע שלכם. 

צוות מומחה ובעל ניסיון ממתין לספק עבורכם את מבוקשכם. התקשרו היום.