מתקן שווארמה הוא פתרון מקורי לאירוח. במקום להתרוצץ, לבצע קניות, להיות עסוקים במהלך האירוע עצמו, מגיע אליכם מנגליסט עד הבית עם מתקן שווארמה מקצועי. המתקן מסתובב תוך כדי האירוע, מפיץ את הניחוחות שלו לכל עבר והאורחים נהנים מקייטרינג בשרי איכותי. אתם בוחרים את סוג הבשר שיש על המתקן, את התוספות, וכל מה שנותר הוא ליהנות מהאירוע שלכם. 

מהו מתקן שווארמה

מתקן שווארמה
הזמנת מתקן שווארמה

שווארמה היא מנה עיקרית ידועה ואהובה בישראל. דוכני שווארמה הם בנמצא במקומות רבים ומאפשרים קבלה של מנת שווארמה בפיתה עם תוספת או בצלחת. הבשר ננעץ על גבי מוט מרכזי המסתובב סביב גריל מעוגל, וכך הבשר נצלה בצורה אחידה מכל צדדיו. אנו מציעים מתקן שווארמה לאירועים, לפי התקציב, מספר האורחים וסוג הבשר המבוקש. 

כמובן שאתם מחליטים על הקריטריונים הנוספים בעת ההזמנה, כגון מספר האורחים, רמת הכשרות והתקציב שעומד לרשותכם.

הזמנה של מתקן שווארמה

פשוט  מאוד להזמין מתקן שווארמה לאירוע. בין אם מדובר על אירוע בגג, בחצר או אף בחיק הטבע, כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטי האירוע ואנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים. אנו מתחייבים על הבשר האיכותי ביותר ומכינים אותו בהתאם לטעם שלכם ולתבלינים החביבים עליכם ועל האורחים שלכם.

נשמח לחזור אליכם עם כל המידע המקצועי על מתקן שווארמה לאירועים. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר, ונציג מחברת גרילמן יחזור אליכם עם כל הפרטים על הזמנת גרילמן עם מתקן שווארמה מקצועי, לכל אירוע.