לאירועים

לקבלת הצעת מחיר לתפריט שווארמה, מלאו את פרטי האירוע המתוכנן.

תפריט ארוחת שווארמה

תפריט שווארמה - המחיר נקבע בהתאם הסועדים

תפריט שווארמה – קבל הצעת מחיר

ההחלטה על מספר הדוכנים, סוג הבשר והתוספות נעשית בשיתוף אתכם. אתם משאירים באתר פרטים על האירוע, רמת הכשרות, התקציב ועוד, ואנו כבר נדאג לכל השאר. נציג מחברת גרילמן יחזור אליכם עם כל המידע על האפשרויות העומדות בפניכם. כאשר אתם מזמינים דוכן שווארמה לאירועים, אתם יכולים להיות בטוחים שהבשר הוא ברמה הגבוהה ביותר ומוכן בדרך המקצועית שיש. כך אתם יכולים ליהנות באירוע עם האורחים שלכם ולהתענג על בשר איכותי בהגשה מקצועית.

הזמנה של מנגליסט מקצועי לאירועים היא הדרך הנוחה לדאוג להיבט הכיבוד. דוכן שווארמה מקצועי, ובו מסתובב הבשר האיכותי על הגריל, מפיץ את הניחוחות שלו לכל עבר. זהו להיט מובטח לכל אירוע, ואנשים משתרכים בתור לפניו כדי לקבל את הנתח העסיסי שהם אוהבים. אפשר להזמין מתקן שווארמה לאירועים קטנים כעמדה יחידה, ואפשר לשלב דוכן שווארמה כחלק מקייטרינג שלם. אנו בחברת גרילמן נשמח להתאים לכם את סוג הקייטרינג הבשרי המתאים לכם, כולל שווארמה.

הזמנת דוכן שווארמה

דוכן שווארמה הוא דוכן שמכין את הבשר בדיוק כמו בדוכני שווארמה הרגילים שאנו מכירים. הבשר משופד על גבי מוט ארוך ומסתובב ללא הספקה בתוך סליל של גריל, שצולה אותו היטב מכל הצדדים. בדרך זו הבשר נצלה היטב, מכל צדדיו, בצורה יסודית ומקצועית. השוליים של הנתח מוכנים ראשונים כמובן, ואותם חותך הגרילמן בצורה אופיינית מוכנה להגשה. אתם יכולים להחליט אם אתם רוצים שהדוכן יכלול רק שווארמה בפיתה, או שווארמה להנחה על צלחת ליד תוספות שאתם בוחרים.

דוכן שווארמה לאירועים שונים

אפשר להזמין את מתקן השווארמה באירועים שונים, בדיוק איך שאתם מגדירים מראש:

  • דוכן יחיד – אם ארגנתם אירוע קטן בגינה או בגג, דוכן שווארמה ישדרג לכם את האירוע. האורחים נהנים מנתחים עסיסיים המוכנים ללא הספקה ויכולים לבחור את דרך ההגשה שהם אוהבים.
  • דוכן שווארמה בין דוכני בשר אחרים – אפשר לשלב דוכן שווארמה במסגרת קייטרינג בשרי גדול. כך האורחים מסתובבים בין דוכני בשר בקר, פרגיות וגם דוכן ועליו שווארמה מסורתית טעימה.
  • דוכני שווארמה עם סוגי בשר שונים – אפשר להחליט על כמה סוגים של מתקני שווארמה, שעל כל אחד מהם מסתובב בשר מסוג שונה – בקר, הודו ועוד. כך אתם מבטיחים אירוח מושלם וטעים.
דוכן שווארמה
4.7 (93%) 20 votes