פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!
מחיר שרות גרילמן או מנגליסט
מנגליסט לאירוע

אירוע שבו יש כיבוד בשרי הוא אירוע מוצלח. אין כמו הניחוחות של הבשר הניצלה על האש, עם החיתוך המיוחד והתוספות הטעימות. כל משפחה ישראלית אוהבת לאכול בשר בפיקניקים, באירועים ובהתכנסויות. עם זאת, הרכישה של הבשר, ההכנה שלו לקראת הצליה, תיבולו והכנתו לקראת הגשה, כל אלה גוזלים זמן ובאירוע אתם עלולים למצוא עצמכם עסוקים עם הכנת הבשר במקום ליהנות עם האורחים. אנו מציעים לכם להזמין מנגליסט לאירוע שידאג לכל ההיבט של הקייטרינג הבשרי מההתחלה ועד הסוף ולכם נותר רק לקבל את האורחים וליהנות מהאירוע. 

מיומנות מנגליסט לאירוע

מנגליסט לאירוע

הזמנת מנגליסט לאירוע

כאשר מזמינים מנגליסט לאירוע, עליו להיות אחראי לכמה היבטים של הקייטרינג הבשרי:

  • רכישת הבשר – אחרי שאתם הגדרתם במדיוק את סוג הבשר שאתם מעוניינים בו, אנו מבצעים את הרכישה בצורה המשתלמת ביותר ודואגים לבשר האיכותי ביותר.
  • הכנה לקראת צליה – את הבשר יש לתבל באופן מסוים כפי שאתם אוהבים, לחתוך אותו במדויק ולהכינו בצורה מקצועית לקראת צליה.
  • צליה והגשה – הכנה של סטייק היא שונה מהכנת שיפודי פרגית. מנגליסט לאירוע יודע את דרך ההכנה המדויקת של כל סוג בשר וכל נתח וכך תקבלו את הבשר בצורת הכנה מושלמת.

מנגליסט לאירוע אחראי לכל שלבי הרכישה, ההכנה, הצליה, והחיתוך של הבשר ועליכם רק לבחור את התוספות הנלוות אליו. 

הזמנת מנגליסט לאירוע

הזמנה של מנגליסט לאירוע אינה דבר מסובך. כל שעליכם לעשות הוא להקליד באתר את מספר המוזמנים, רמת הכשרות הנדרשת והתקציב שיש לכם, ואנו כבר נתאים לכם את המנגליסט המתאים לכם. אתם יכולים להחליט איזה סוגי בשר מתאימים לכם – בקר, כבש, סטייק פרגיות, שיפודי פרגיות, סטייק בקר, כל מה שאתם אוהבים אתם יכולים להזמין.

הזמנה של מנגליסט לאירוע מתאימה הן לאירועים קטנים והן לאירועים גדולים. גם אם הזמנתם כמה חברים לצפות במשחק כדורגל בסלון, מנגליסט ידאג לפנק אתכם בבשר איכותי וטעים. באירועים כגון ברית, בר מצווה ואף חתונות, הבשר של המנגליסט יהפוך את האירוע לסיפור הצלחה. ניחוחות הבשר מקדמים את פני האורחים וכל שנותר הוא לדאוג לתוכנית, לארח את האורחים שלכם כפי שתיכננתם וליהנות מבשר טעים ואיכותי. אם תרצו לשמוע פרטים נוספים על מנגליסט לאירוע, השאירו פרטים באתר או התקשרו ונציג מחברת גרילמן יחזור אליכם עם מידע נוסף.

פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

הצעת מחיר לאירוע

אנו מספקים שרותי גריל לאירועים

  • גרילמן מקצועי
  • אפשרות לרכישת בשרים
  • מחירים זולים והוגנים
הצעת מחיר לאירוע - מלא וקבל במייל
Close
הגרילמנים קייטרינג בשרי ועל האש לאירוע