גרילמן לאירוע – העיקר הבשר

קייטרינג הגרילמנים מתמחה בשרותי גרילמן לאירוע בכל אזור בארץ ובכל גודל. לקבלת הצעת מחיר לאירוע פנו אלינו. הזמנתם חברים לשבת ואתם רוצים לשבת אתם לכל אורך האירוע? חשבו על הזמנת גרילמן לאירוע, זוהי אופציה נפלאה ליהנות מטעמי בשר משובח בלי לפספס כלום, בלי להתמלא בעשן ולעבוד קשה. כל שעליכם לעשות הוא לדאוג לתוספות, אם כי גם לתוספות אנו יכולים לדאוג. תוכלו להזמין גרילמן שידאג לבשר בדיוק בטעמים שאתם אוהבים ולהעניק לחברים או למשפחה אירוע טעים ובלתי נשכח.

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

שרותי גרילמן לאירוע

גרילמן לאירוע זוהי אופציה שמתחילה לצבור יותר ויותר תאוצה. אם פעם נהגו אנשים להזמין רק קייטרינג מלא לאירועים, הרי שהיום עומדת בפני המארגנים כמה אפשרויות לשלב גרילמן במהלך האירוע שהם מארגנים:

  • גרילמן אחד – אתם קובעים איזה בשר אתם רוצים, באיזה טעמים ובאיזו צורת הגשה. אנחנו אחראים על רכישת הבשר, תיבולו, הכנתו ופריסתו במהלך האירוע.
  • כמה עמדות גרילמנים – זו בחירה מצוינת לאירוע בינוני עד גדול, שנערך הן בבית והן בחיק הטבע. הגרילמנים יכולים לטפל בסוג אחד של בשר או להציע מגוון טעמים. למשל עמדת שווארמה, עמדת אסאדו עם תוספות אופייניות, עמדת על-האש ישראלית עם קבאבים, שיפודים ועוד.
  • קייטרינג מלא – כמובן שניתן להזמין גרילמן לאירוע כחלק ממערך קייטרינג מלא. אנו דואגים לכל היבט הכיבוד, החל מהמנות הראשונות, דרך הסלטים והתוספות החמות ועד לקינוחים.

ההתאמה של סוג העמדה וכמות המנות נעשית בשיתוף אתכם, לפי מספר האורחים והתקציב שהקצבתם לאירוע.

שרותי גריל לאירועים

אנחנו מגיעים להרבה מאוד אירועים, קטנים כגדולים. למשל, ימי גיבוש וכיף לעובדים. מעסיקים רבים אוהבים לארגן עבור העובדים שלהם ימי כיף שמטרתם גיבוש והנאה. במהלך הטיול הם מגיעים למקום שנקבע מראש ושם מחכה להם כיבוד כיד המלך, עם גרילמן מקצועי שמנפנף ומפנק אותם בבשר איכותי וטעים. דוגמה אחרת, אירועים שנערכים בחצר, בין אם אלה אירועים למשפחה כמו ימי הולדת, בר מצווה ועוד ובין אם זה מפגש חברים.

היתרון הגדול הוא שאין צורך להתרוצץ לפני האירוע ולעשות קניות, לאחסן את הבשר ובמהלך האירוע לדאוג שהוא יוכן כמו שצריך. מישהו אחר עושה את זה עבורכם. מעבר לכך, יש לדעת כיצד לטפל בבשר המיועד לצלייה על הגריל ולכן עדיף להיעזר באיש מקצועי שמגיע עם עמדה מקצועית ויודע כיצד לטפל בבשר במומחיות.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על האפשרות שלכם להזמין גרילמן לאירוע. אתם מוזמנים להשאיר כאן פרטים באתר או להתקשר אלינו ונשמח לסייע לכם בארגון אירוע מוצלח וטעים.

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע