גרילמן פרטי לאירועים – העיקר הבשר

גרילמן פרטי זו הדרך הנוחה ביותר לדאוג להיבט הבשרי באירוע שלכם. אתם יכולים לבחור אם הוא יביא איתו את הבשר, או שאתם רוכשים את הבשר והוא מגיע להכין לכם אותו. הזמנה של גרילמן מיומן מבטיחה כי דרך הכנת הבשר נעשית בצורה המקצועית ביותר, וכך האורחים שלכם נהנים מכיבוד מושלם. אפשר להזמין גרילמן לכל סוגי האירוחים ועם כל סוגי הבשר. הוא כבר מכיר את כל דרכי ההכנה המקצועיות ויתבל את הבשר בדרך החביבה עליכם, כמו גם יחתוך את הבשר בצורת ההגשה שאתם בוחרים.

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

הזמנה של גרילמן פרטי

גרילמן פרטי
הזמנת גרילמן פרטי

גרילמן פרטי משדרג כל אירוע. הכנה של בשר היא דבר הדורש מיומנות כגון הכנת הבשר מראש, תיבולו כהלכה ובסופו של דבר צלייתו בדרך מדויקת. גם לדרך החיתוך של הבשר יש משמעות, כאשר חיתוך נכון ידאג לשמור את כל המיצים העסיסיים של הנתח עד להגשה. אנו מציעים גרילמן פרטי למגוון אפשרויות:

  • אירוע קטן ואינטימי – אתם יכולים להזמין כמה אורחים לסעודה פרטית, או לערוך אירוע בסלון, בגג או בחצר. הזמנה של גרילמן פרטי מבטיחה כי יישאר לכם זמן ליהנות עם האורחים, לדאוג לתוכנית ולאכול עם כולם בנחת.
  • אירועים גדולים – גרילמן פרטי הוא להיט באירועים גדולים כגון ברית, בר מצווה ואף חתונות. אתם יכולים לשבת וליהנות מהבשר האיכותי המוגש לכם בצורת ההגשה שבחרתם מראש. אין צורך לעמוד ולהכין את הבשר, אלא להקדיש זמן לניהול האירוע ולדעת כי כל האורחים שלכם מקבלים את הבשר הטוב ביותר.
  • ימי כיף לעובדים – הזמנה של גרילמן פרטי היא אטרקציה בימי גיבוש וכיף לעובדים. אחרי טיול רגלי מתיש, טיול ג'יפים ממושך או פעילויות גיבוש, העובדים מגיעים למקום שנקבע מראש ושם מחכה להם ההפתעה. אירוח בשרי כיד המלך שנעשה בידיים מקצועיות של גרילמן מקצועי.

אפשר להזמין גרילמן לכל אירוע, מכל סוג. אתם מחליטים על סוג הבשר ואנו כבר נדאג לכל השאר.

תיאום גרילמן

כדי לתאם הזמנה של גרילמן מלאו באתר פרטים בסיסיים כמו כמות האורחים, רמת הכשרות הנדרשת והתקציב שעומד לרשותכם. אנו כבר נחזור אליכם עם כל המידע הרלבנטי עבורכם. תוכלו להזמין גרילמן אחד או כמה גרילמנים, תלוי בגודל האירוע וכמות הבשר המבוקשת. אנו נתאים עבורכם לפי בקשתכם את כמות הבשר ואת סוג הבשר, תיבולו ודרך הגשתו. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנדרש על הזמנת גרילמן פרטי. 

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע