פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

אירוע שבו יש כיבוד בשרי הוא אירוע מוצלח. אין כמו הניחוחות של הבשר הניצלה על האש, עם החיתוך המיוחד והתוספות הטעימות. כל משפחה ישראלית אוהבת לאכול בשר בפיקניקים, באירועים ובהתכנסויות. עם זאת, הרכישה של הבשר, ההכנה שלו לקראת הצליה, תיבולו והכנתו לקראת הגשה, כל אלה גוזלים זמן ובאירוע אתם עלולים למצוא עצמכם עסוקים עם הכנת הבשר במקום ליהנות עם האורחים. אנו מציעים לכם להזמין מנגליסט לאירוע שידאג לכל ההיבט של הקייטרינג הבשרי מההתחלה ועד הסוף ולכם נותר רק לקבל את האורחים וליהנות מהאירוע. 

מיומנות מנגליסט לאירוע

מנגליסט לאירוע
הזמנת מנגליסט לאירוע

כאשר מזמינים מנגליסט לאירוע, עליו להיות אחראי לכמה היבטים של הקייטרינג הבשרי:

מנגליסט לאירוע אחראי לכל שלבי הרכישה, ההכנה, הצליה, והחיתוך של הבשר ועליכם רק לבחור את התוספות הנלוות אליו. 

הזמנת מנגליסט לאירוע

הזמנה של מנגליסט לאירוע אינה דבר מסובך. כל שעליכם לעשות הוא להקליד באתר את מספר המוזמנים, רמת הכשרות הנדרשת והתקציב שיש לכם, ואנו כבר נתאים לכם את המנגליסט המתאים לכם. אתם יכולים להחליט איזה סוגי בשר מתאימים לכם – בקר, כבש, סטייק פרגיות, שיפודי פרגיות, סטייק בקר, כל מה שאתם אוהבים אתם יכולים להזמין.

הזמנה של מנגליסט לאירוע מתאימה הן לאירועים קטנים והן לאירועים גדולים. גם אם הזמנתם כמה חברים לצפות במשחק כדורגל בסלון, מנגליסט ידאג לפנק אתכם בבשר איכותי וטעים. באירועים כגון ברית, בר מצווה ואף חתונות, הבשר של המנגליסט יהפוך את האירוע לסיפור הצלחה. ניחוחות הבשר מקדמים את פני האורחים וכל שנותר הוא לדאוג לתוכנית, לארח את האורחים שלכם כפי שתיכננתם וליהנות מבשר טעים ואיכותי. אם תרצו לשמוע פרטים נוספים על מנגליסט לאירוע, השאירו פרטים באתר או התקשרו ונציג מחברת גרילמן יחזור אליכם עם מידע נוסף.