לא כולם יודעים אבל אפשר כיום להזמין מנגליסט די בקלות. הזמנה של קייטרינג מסוגים שונים היא נפוצה, אבל הזמנה של מנגליסט שדואג להיבט של הבשר תופסת תאוצה. אתם בוחרים את סוג הבשר, את רמת הכשרות, מגדירים את התקציב שלכם ומספר האורחים. אתם מחליטים מי דואג לתוספות, האם הגרילמן מביא איתו או שאתם מארגנים את התוספות. ההיבט של הבשר הוא באחריות מנגליסט גרילמן, משלב הרכישה, תיבול, הכנה וחיתוך. בדרך זו אתם יכולים לוודא כי אתם והאורחים שלכם מקבלים את הבשר ברמה הגבוהה ביותר, בדרך ההכנה המקצועית והטעימה שיש. 

הזמנת מנגליסט לאירועים שונים

מנגליסט
מנגליסט לאירועים

אפשר להזמין מנגליסט לאירועים מכל מיני סוגים:

אפשר להזמין מנגליסט לכל אירוע, לכל מספר אנשים ולהחליט על סוג הבשר המתאים לכם. 

הזמנת מנגליסט מחברת גרילמן

אנו מציעים מנגליסט לכל האירועים ברחבי הארץ. נגיע אליכם הביתה, לחצר ואף לחיק הטבע. אתם מגדירים את רמת הכשרות, התקציב וסוג הבשר המועדף. אפשר להזמין קייטרינג בשרי עשיר הכולל סטייקים, פרגיות, קבבים ועוד, ואפשר להגדיר רק סוג אחד של בשר. ההחלטה היא שלכם ונשמח לייעץ לכם בחברת גרילמן על מה שמתאים לסוג האירוע שלכם והאורחים המוזמנים. אנו דואגים לכל היבט הכיבוד הבשרי החל משלב הרכישה של בשר איכותי, דרך הכנתו לקראת צלייה, תיבול לפי טעמכם והכנתו בצורה מדוייקת ומקצועית. אנו אחראים על החיתוך ומגישים את הבשר מוכן לאכילה בדיוק כמו שביקשתם.

השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ונציג מחברת גרילמן יחזור אליכם עם מידע נוסף. אנו נוכל לסייע לכם להגדיר את הקייטרינג הבשרי המתאים לכם, ונתאם לכם מנגליסט מקצועי ומיומן.