מנגליסט לאירוע-  זה העיקר הבשר

רוצים לקבל לאירוע שלכם ארוחה בלתי נשכחת? באמצעות הגרילמנים תוכלו לקבל ברביקיו לאירועים אשר נעשה ע"י החברה המובילה בתחום. לקבלת הצעת מחיר הגרילמנים כאן לשרותכם

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

לא כולם יודעים אבל אפשר כיום להזמין מנגליסט די בקלות. הזמנה של קייטרינג מסוגים שונים היא נפוצה, אבל הזמנה של מנגליסט שדואג להיבט של הבשר תופסת תאוצה. אתם בוחרים את סוג הבשר, את רמת הכשרות, מגדירים את התקציב שלכם ומספר האורחים. אתם מחליטים מי דואג לתוספות, האם הגרילמן מביא איתו או שאתם מארגנים את התוספות. ההיבט של הבשר הוא באחריות מנגליסט גרילמן, משלב הרכישה, תיבול, הכנה וחיתוך. בדרך זו אתם יכולים לוודא כי אתם והאורחים שלכם מקבלים את הבשר ברמה הגבוהה ביותר, בדרך ההכנה המקצועית והטעימה שיש. 

הזמנת מנגליסט לאירועים שונים

אפשר להזמין מנגליסט לאירועים מכל מיני סוגים:

  • מפגש חברים – אפשר להזמין מנגליסט גם לאירועים קטנים, כמו צפיה משותפת של חברים באירוע ספורט, מפגש חברים בגינה ואף בילוי בחיק הטבע. בדרך זו אתם יכולים ליהנות עם כולם והבשר טעים ואיכותי.
  • אירוע חגיגי – בין אם מדובר בברית, בר מצווה ואף חתונה, הזמנה של מנגליסט הופכת את כל האירוע לחגיגי ומרגש. את האורחים מקבל ניחוח הבשר הנצלה וכולם מצפים לכיבוד האיכותי.
  • ימי כיף לעובדים – כמעט כל מקום עבודה מארגן ימי גיבוש וכיף לעובדים. מנגליסט יחכה להם אחרי טיול ג'יפים עם הבשר המוכן, בחיק הטבע, היכן שתבחרו. כל העובדים מגיעים מרוצים הישר לכיבוד הטעים.

אפשר להזמין מנגליסט לכל אירוע, לכל מספר אנשים ולהחליט על סוג הבשר המתאים לכם. 

הזמנת מנגליסט לאירוע מקייטרינג העיקר הבשר

אנו מציעים מנגליסט לכל האירועים ברחבי הארץ. נגיע אליכם הביתה, לחצר ואף לחיק הטבע. אתם מגדירים את רמת הכשרות, התקציב וסוג הבשר המועדף. אפשר להזמין קייטרינג בשרי עשיר הכולל סטייקים, פרגיות, קבבים ועוד, ואפשר להגדיר רק סוג אחד של בשר. ההחלטה היא שלכם ונשמח לייעץ לכם בחברת גרילמן על מה שמתאים לסוג האירוע שלכם והאורחים המוזמנים. אנו דואגים לכל היבט הכיבוד הבשרי החל משלב הרכישה של בשר איכותי,  דרך הכנתו לקראת צלייה, תיבול לפי טעמכם והכנתו בצורה מדוייקת ומקצועית. אנו אחראים על החיתוך ומגישים את הבשר מוכן לאכילה בדיוק כמו שביקשתם.

השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ונציג יחזור אליכם עם מידע נוסף. אנו נוכל לסייע לכם להגדיר את הקייטרינג הבשרי המתאים לכם, ונתאם לכם מנגליסט מקצועי ומיומן.

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע