קייטרינג אסאדו מחיר – העיקר הבשר

הקהל הישראלי נחשף לבשר הדרום אמריקאי כתוצאה מעליית יהודים מאזור זה וכתוצאה ממטיילים רבים שהגיעו לדרום אמריקה והתאהבו בדרך הכנת הבשר הייחודית. אם אתם מתלבטים על קייטרינג אסאדו מחיר, דעו שיש כמה שיטות לתמחר אסאדו. המחיר משתנה תודות לכמות העמדות, האם ההזמנה כוללת תוספות ועוד. נשמח לייעץ לכם על האפשרויות העומדות בפניכם ליהנות מאסאדו לפי כמות האורחים שלכם והתקציב שהקצבתם לאירוע.

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

כמה עולה קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו ומחירו הוא שיקול משמעותי כאשר מארגנים אירוע. הבשר המוכן בו הוא נתח איכותי ולא בשר זול וגם הזמן הממושך שלוקח להכינו מעלה את המחיר. עם זאת, אפשר בהחלט ליהנות מהבשר המיוחד גם במסגרת תקציב מצומצם, באמצעות כמה דרכים:

  • הזמנת עמדת בשר וחלוקת התוספות – אם אתם מזמינים את העמדה בלבד ומבקשים משאר בני המשפחה להכין את התוספות, תוזילו את ההזמנה. אנו דואגים להיבט הבשר ואתם דואגים לתוספות ולשאר המנות.
  • הזמנת עמדת אסאדו אחת כחלק מעמות בשר נוספות – אם אתם זקוקים לכמה עמדות בשר, תוכלו להזמין עמדת אסאדו אחת ואילו שאר העמדות יהיו בתעריף אחר. למשל עמדת שיפודים, קבבים ונקניקיות, עמדת שווארמה ועוד. בדרך זו האורחים יכולים להינות מסוגים שונים של בשר.
  • אירוע בבית – רבים מגלים את האפשרות לחסוך בתקציב על ידי ארגון הארוע בבית. נכון שנוח מאוד להגיע לאולם אירועים שדואג לכל היבטי האירוח, אולם מדובר בנתח משמעותי מהתקציב. במידה ותארגנו את האירוע שלכם בבית, תוכלו להפנות חלק ניכר מהתקציב לכיבוד איכותי.

יש דרכים מגוונות לחשב קייטרינג אסאדו מחיר ונשמח לסייע לכם ולייעץ לכם מניסיוננו. 

קייטרינג על האש זול – ביצוע השוואת מחירים

לכן, מומלץ מאוד ראשית כל לבצע השוואת מחירים ולבחון מה מוצע לכם במסגרת קייטרינג על האש זול, כאשר במידה ולא תבחרו בחברה מקצועית, קייטרינג על האש זול יגרום לנזק יקר לכיס, כל זאת בשל פרודוקטים זולים למדי אשר מעניקים לעיתים טעמי לוואי, בעיקר כאשר מדובר בנתחי בשר. זה לא סוד כי ככל שנתח הבשר טרי יותר, כך הוא טוב יותר, ולכן ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם חברה אשר תדע להעניק לכם קייטרינג על האש זול אשר מכיל נתחי בשר מצוינים,תוספות וכן אופציה לקינוחים,כפי שמציעה חברת הגרילמנים אשר נחשבת כיום לחוד החנית בענף הקייטרינג, כל זאת לאור שירות אדיב אשר מאפשר לכל לקוח לקבל תפריט קייטרינג על האש זול מבלי להפחית באיכות, כפי שיעידו מאות הלקוחות של החברה אשר קיבלו קייטרינג על האש זול אשר נעשה בתשומת לב מוקפדת על הפרטים הקטנים ביותר בכדי להבטיח כי החוויה הכללית תהיה חוויה קולינרית מהמעלה הראשונה. כעת גם לכם יש את האפשרות לקבל שירות קייטרינג מקצועי אשר יזניק את האירוע שלכם לשיאים חדשים, מבלי להוציא עשרות אלפי שקלים.

לאיזה אירוע מתאים קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו מתאים למגוון אירועים. באירועים הנערכים בבית כגון ברית, ימי נישואין, ימי הולדת ועוד עמדת אסאדו היא העמדה המושלמת, שכן מתחילים להכין את הבשר עוד לפני שהאורחים מגיעים והם נכנסים הישר לתוך שלל הניחוחות המגרים. גם בימי גיבוש וכיף לעובדים קייטרינג אסאדו מבוקש, שכן לאחר פעילויות גיבוש ומסלול טיול העובדים מגיעים אל מקום מפגש ושם מקבלים בשר כיד המלך עם כל התוספות המבוקשות.

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות שלכם ליהנות מבשר איכותי ולספר לכם על קייטרינג אסאדו מחיר. אנא התקשרו אלינו ונציגי חברת grill4u יחזרו אליכם עם מידע נוסף ועם פרטים רלבנטיים לתקציב ולסוג האירוע שלכם.

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע