קייטרינג אסאדו מחיר - הגרילמנים

הקהל הישראלי נחשף לבשר הדרום אמריקאי כתוצאה מעליית יהודים מאזור זה וכתוצאה ממטיילים רבים שהגיעו לדרום אמריקה והתאהבו בדרך הכנת הבשר הייחודית. אם אתם מתלבטים על קייטרינג אסאדו מחיר, דעו שיש כמה שיטות לתמחר אסאדו. המחיר משתנה תודות לכמות העמדות, האם ההזמנה כוללת תוספות ועוד. נשמח לייעץ לכם על האפשרויות העומדות בפניכם ליהנות מאסאדו לפי כמות האורחים שלכם והתקציב שהקצבתם לאירוע.

[kkstarratings]

כותרת H2 (עם שם הביטוי לקידום)

קייטרינג אסאדו ומחירו הוא שיקול משמעותי כאשר מארגנים אירוע. הבשר המוכן בו הוא נתח איכותי ולא בשר זול וגם הזמן הממושך שלוקח להכינו מעלה את המחיר. עם זאת, אפשר בהחלט ליהנות מהבשר המיוחד גם במסגרת תקציב מצומצם, באמצעות כמה דרכים:

  • הזמנת עמדת בשר וחלוקת התוספות – אם אתם מזמינים את העמדה בלבד ומבקשים משאר בני המשפחה להכין את התוספות, תוזילו את ההזמנה. אנו דואגים להיבט הבשר ואתם דואגים לתוספות ולשאר המנות.
  • הזמנת עמדת אסאדו אחת כחלק מעמות בשר נוספות – אם אתם זקוקים לכמה עמדות בשר, תוכלו להזמין עמדת אסאדו אחת ואילו שאר העמדות יהיו בתעריף אחר. למשל עמדת שיפודים, קבבים ונקניקיות, עמדת שווארמה ועוד. בדרך זו האורחים יכולים להינות מסוגים שונים של בשר.
  • אירוע בבית – רבים מגלים את האפשרות לחסוך בתקציב על ידי ארגון הארוע בבית. נכון שנוח מאוד להגיע לאולם אירועים שדואג לכל היבטי האירוח, אולם מדובר בנתח משמעותי מהתקציב. במידה ותארגנו את האירוע שלכם בבית, תוכלו להפנות חלק ניכר מהתקציב לכיבוד איכותי.

יש דרכים מגוונות לחשב קייטרינג אסאדו מחיר ונשמח לסייע לכם ולייעץ לכם מניסיוננו. 

לאיזה אירועים מתאים קייטרינג אסאדו?

קייטרינג אסאדו מתאים למגוון אירועים. באירועים הנערכים בבית כגון ברית, ימי נישואין, ימי הולדת ועוד עמדת אסאדו היא העמדה המושלמת, שכן מתחילים להכין את הבשר עוד לפני שהאורחים מגיעים והם נכנסים הישר לתוך שלל הניחוחות המגרים. גם בימי גיבוש וכיף לעובדים קייטרינג אסאדו מבוקש, שכן לאחר פעילויות גיבוש ומסלול טיול העובדים מגיעים אל מקום מפגש ושם מקבלים בשר כיד המלך עם כל התוספות המבוקשות.

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות שלכם ליהנות מבשר איכותי ולספר לכם על קייטרינג אסאדו מחיר. אנא התקשרו אלינו ונציגי חברת grill4u יחזרו אליכם עם מידע נוסף ועם פרטים רלבנטיים לתקציב ולסוג האירוע שלכם.