פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג אסאדו הוא אחד מסוגי הקייטרינג המבוקשים ביותר. איכות הבשר, דרך ההכנה הייחודית לאסאדו וצורת ההגשה המיוחדת הופכים אותו ללהיט אמיתי בקרב הקהל הישראלי. כיום יש אפשרויות רבות ליהנות מהבשר האיכותי, החל מעמדת אסאדו בודדת ועד לקייטרינג ארגנטינאי שלם. כל אחד מבצע הזמנה לפי סוג האירוע והתקציב שברשותו.

מהו קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו
קייטרינג אסאדו פרטים

קייטרינג אסאדו מגיש בשר בדרך הדרום אמריקאית הייחודית. אסאדו הוא צלעות בקר בחיתוך רוחבי ולרוב הבשר מוגש עם תוספות ייחודיות, כגון רוטב צ’ימיצ’ורי, רוטב סלסה ועוד. יש כמה אפשרויות להזמין אסאדו ואנו מסייעים לכם לארגן את ההזמנה לפי סוג האירוע, מספר האורחים והתקציב שיש לכם:

כיצד להזמין קייטרינג אסאדו

הדרך להזמין קייטרינג אסאדו היא פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא למלא באתר את מספר האורחים והתקציב שיש לכם ואנו כבר נחזור אליכם עם הצעה מתאימה. אנו מספקים עמדות אסאדו לסוגים שונים של אירועים: אירועים קטנים הנערכים בבית כגון ברית, בר מצווה, ימי נישואין, ימי הולדת ועוד. באירועים קטנים כאלה אפשר להזמין עמדת גריל אחת המגישה בשר אסאדו בהגשה מיוחדת ואף קייטרינג שלם. אנו גם מספקים אסאדו לאירועים גדולים כגון חתונות, כנסים וימי גיבוש לעובדים בחיק הטבע. באירועים גדולים אפשר להזמין עמדות אסאדו ותוספות לפי הצורך, ואף קייטרינג ארגנטינאי שלם הכולל תלבושות מיוחדות של האסאדור, אותם גרילמנים המופקדים על הכנת הבשר. 

הלקוחות שלנו נהנים מקייטרינג אסאדו במגוון אירועים ונשמח לספק לכם פרטים נוספים. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם על עמדות אסאדו איכותיות וטעימות למגוון אירועים.