פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג בית שאן ידוע באיכות הכיבוד שהוא מביא לאירועים. אנו מציעים סוגים שונים של קייטרינג, לפי רמת כשרות, סוגי בשר, תוספות וכל מה שנדרש כדי לארגן אירוע בלתי נשכח. אנו מביאים קייטרינג לאירועים בקנה מידה גדול, וגם לאירועים קטנים הנערכים בבית או בעבודה. ניתן להזמין את כל סוגי הבשר, כולל גרילמן אסאדו או דוכן שווארמה להנאת האורחים. 

קייטרינג בבית שאן לאירועים שונים

קייטרינג בבית שאן מציע כמה סוגים של קייטרינג, לבחירתכם:

הזמנת קייטרינג

כדי להזמין את הקייטרינג אנו מבקשים מכך למלא את כל הפרטים הקשורים לאירוע, וכך נוכל לתאם ביחד אתכם את הכיבוד הבשרי המתאים לכם. אנו מספקים את כל סוגי הבשר, החל מבשר בקר המוגש בצורות הגשה שונות, החל מסטייקים ועד לבשר חתוך על מגשים. אנו מכינים קבבים בתיבולים שונים, סטייק פרגיות, שיפודי פרגיות ועוד. אם אתם מזמינים גרילמן מקצועי, אנו רוכשים את הבשר במקום הטוב ביותר ודואגים לתבל אותו לפי הטעם שלכם. בזמן האירוע הגרילמן מתחיל להכין את הבשר והניחוחות נפוצים לכל עבר עם הבטחה לכיבוד איכותי ביותר.

במידת הצורך נספק אף את התוספות לפי בחירתכם ואנו יכולים גם לדאוג לכל המנות באירוע, החל מהמנות הראשונות ועד למנות האחרונות. נשמח לספר לכם את כל הפרטים על קייטרינג בבית שאן. אנא התקשרו או תשאירו את הפרטים שלכם באתר ונחזור אליכם עם כל המידע המתאים לתקציב, סוג האירוע, מספר המוזמנים וכל מה שקשור להיבט הכיבוד.