פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג בשרי בירושלים הוא פתרון מושלם למי שרוצה לארגן אירוע שלא יישכח. אפשר להזמין סוגים שונים של קייטרינג, במגוון בשרים, צורות הגשה ורמות כשרות שונות. הקייטרינג הבשרי מתאים הן לאירועים קטנים והן לאירועים גדולים, הנערכים באולמות או גני אירועים. אפשר להזמין את הקייטרינג ישירות הביתה, לאולם ואף לחיק הטבע, אם אתם מארגנים אירוע בטבע או יום כיף לעובדים.

קייטרינג בשרי בירושלים

אנו מספקים קייטרינג בשרי בירושלים למגוון אירועים:

סוג הקייטרינג נקבע בהתאם לאופי האירוע, כמות האורחים והכיבוד המבוקש. אנו יכולים להכין את הבשר מראש או להגיע עם כמה גרילמנים.

סוגי קייטרינג בשרי בירושלים

אפשר להזמין כמה סוגים של קייטרינג בשרי בירושלים. כאשר מזמינים מגשי בשר, מקבלים את הבשר מוכן וחתוך להגשה בכריכים או להנחה בצלחות. אם מזמינים גרילמנים, הם מגיעים עם הבשר מתובל לפי טעמכם ומכינים את הבשר בו במקום. ניחוחות הבשר מקבלים את פני האורחים וכולם נהנים ממנות עיקריות משובחות. אנו מכינים סוגי בשר לפי הזמנה, החל מבשר בקר בצורות הכנה שונות, דרך סטייק פרגיות, פרגיות על שיפודים, קבבים בתיבולים שונים ועוד. אטרקציה מיוחדת היא הזמנה של גרילמן המכין אסאדו במקום עצמו בצליה ממושכת, כאשר הבשר המתקבל נימוח ובעל טעמים נפלאים. 

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות העומדות בפניכם על קייטרינג בשרי בירושלים. נוכל להתאים לכם במדויק את הקייטרינג המתאים לכם, בהתאם למספר האורחים, סוג האירוע ומיקומו. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.