פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג בשרי כשר למהדרין הוא קייטרינג העומד בכל התקנים של רמת כשרות מהדרין. הוא כולל הכשרה מקיפה של כלי המטבח, כלי ההגשה וכמובן רכישה קפדנית של הבשר במקומות מורשים בלבד. אנו יכולים לספק קייטרינג החל מעמדת גרילמן בודד ועד לקייטרינג בשרי מלא, הכולל גם מנות ראשונות, תוספות, סלטים ואף מנות אחרונות פרווה. ההתאמה של הרכב הקייטרינג הבשרי נעשית בתיאום אתכם לפי מספר האורחים והתקציב העומד לרשותכם. 

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

קייטרינג בשרי כשר למהדרין
קייטרינג בשרי כשר למהדרין פרטים

קייטרינג בשרי כשר למהדרין כולל כמה סוגים של הרכבים ואתם מחליטים מה מתאים לכם:

הזמנת קייטרינג בשרי כשר למהדרין

אנו מקפידים לדאוג לכל התעודות הנחוצות ברמת מהדרין, לפי כל הכללים. אנו רוכשים את הבשר במקומות מורשים בלבד לפי התקנים ומקפידים על כשרות מקיפה של המטבח ושל הכלים שלנו לפי הכללים המחמירים ביותר. בדרך זו אתם יכולים לדעת כי אתם והאורחים שלכם מקבלים כיבוד כשר מהדרין ויכולים להתפנות לארח את האורחים שלכם וליהנות ביחד איתם.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין היא דרך נהדרת לארגן אירוע בלתי נשכח. אנו יכולים לספק קייטרינג בשרי לאירועים הנערכים בבית כמו ברית מילה, בר מצווה, ימי הולדת וימי נישואין. אנו מספקים קייטרינג בשרי גם לאולמות וגני אירועים ואף לאירועים הנערכים בחיק הטבע. התיאום על תמהיל הבשר ודרך תיבולו והכנתו נעשית בתיאום אתכם, לפי הטעם וההעדפות שלכם. 

נשמח לספק לכם את כל הפרטים הנחוצים לכם על קייטרינג בשרי כשר למהדרין. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.