פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

אנו מומחים בהכנת קייטרינג בשרי כשר בכל האזורים בארץ. רמת הכשרות נקבעת מראש ונשמרת לכל אורך הדרך, החל מכשרות המטבח והכלים, דרך רכישת הבשר ועד להכנתו והגשתו. אנו יכולים להכין סוגים שונים של קייטרינג, לפי האירוע המתוכנן. קייטרינג לאירועים קטנים הכולל בשר מוכן מראש להגשה, גרילמנים ואף קייטרינג בשרי לאירוע באולם אירועים. אנו מתאמים אתכם את סוג הבשר, דרך ההכנה וצורת ההגשה הנדרשים. 

קייטרינג בשרי כשר

 קייטרינג בשרי כשר
פירוט על קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי כשר מתאים לסוגים שונים של אירועים, שבהם נדרש מזון כשר:

הקייטרינג מותאם לסוג האירוע ומיקומו, מספר האורחים ורמת הכשרות הנדרשת.

יתרונות הזמנת קייטרינג בשרי כשר

להזמנה של קייטרינג בשרי כשר יתרונות רבים ואתם יכולים להיות רגועים ולדעת שכל האורחים ייהנו מהכיבוד. אתם לא צריכים להתחיל לחשוב על כל הפרטים הקטנים, שכן אנו כבר רוכשים את הבשר במקום כשר ודואגים כי כל השלבים של רכישתו והכנתו יהיו בדיוק לפי הכללים. כל הבשר שאנו מכינים, החל מבשר בקר, עוף, פרגיות ועוד הם כשרים ומוכנים לפי טעמכם בדרך הטובה ביותר. הזמנה של גרילמן בשרי כשר לאירועים היא להיט, שכן האורחים מגיעים כבר ישירות לתוך הניחוחות של הבשר הנצלה ורואים את ההכנה ממש מול עיניהם. סוג הבשר נקבע מראש ואפשר גם להזמין קייטרינג בשרי כשר המוכן כאסאדו ובו הבשר הנצלה מוכן בדרך מיוחדת ואיטית. 

נשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על קייטרינג בשרי כשר, המתאים לאירוע שלכם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לכם על האפשרות להזמין את הבשר מוכן או גרילמן.