קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים נדרש במקרים ובו אתם מארגנים אירוע בקנה מידה קטן, אך לא רוצים לטרוח בארגון האוכל. גם אם אתם מזמינים מעט אנשים אנו נוכל להגיע עד אליכם ולהביא לכם את כל האוכל מוכן מראש, או להכינו במקום אם נדרש בעמדת מנגל. כך אתם יכולים ליהנות מהאירוע ולנהל אותו כפי שתכננתם, בלי לבלות שעות במטבח, להתרוצץ ולדאוג. אנו מספקים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים מכל הסוגים, לפי סוג הבשר ודרך ההכנה שבחרתם. 

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

על קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים מתאים לאירועים הנערכים בחיק המשפחה או אף אירועים בטבע. אנו דואגים לקייטרינג הבשרי במגוון אירועים קטנים:

  • אירועים בבית – היום מקובל לציין אירועים חגיגיים בבית בחוג המשפחה. החל מברית, בריתה, בר-בת מצוות, ימי נישואין, ימי הולדת עגולים ועוד. אנו מגיעים עד אליכם עם סוג הקייטרינג שבחרתם וכך אתם יכולים להתפנות לאורחים שלכם וליהנות במהלך האירוע.
  • אירועים בחיק הטבע – לארגן אירוע בחיק הטבע זוהי פרוצדורה מתישה. יש לדאוג לתאורה, למקומות ישיבה ועוד. במקום להביא את האוכל אתכם ולטרוח, אנו מגיעים עם כל האוכל שהוכן מראש, או מעמידים עמדות מנגל. אתם בוחרים את סוג הקייטרינג המתאים לאירוע שלכם בחיק הטבע.
  • אירועים בעבודה – מקומות עבודה נוהגים לקיים אירועים קטנים לכבוד פרישה, קידום או ציוני דרך אחרים. אף ישיבות צוות וישיבות הנהלה מתקיימות בעבודה ולפעמים נמשכות זמן רב. אנו יכולים לדאוג להיבט הכיבוד מתחילתו ועד לסופו.

סוגי קייטרינג

אנו מספקים קייטרינג מכל הסוגים. אנו יכולים לספק את הקייטרינג מוכן כבר להגשה על מגשים אסתטיים, שאפשר לחמם בקלות. אפשר גם להזמין את הקייטרינג הבשרי כנתחי בשר פרוסים להנחה בתוך כריכים. אנו כמובן גם מציעים מגוון של מנגליסטים, המגיעים עד אליכם ומכינים את הבשר לאירוע שלכם, גם אם הוא קטן. אם הזמנתם כמה חברים לצפות במשחק כדורגל, תפתיעו אותם עם מנגליסט שיפנק אתכם ויכין לכם את הבשר בדרך החביבה עליכם, בעודכם צופים במשחק להנאתכם.

אנו יכולים להכין את כל סוגי הבשר בדרגות כשרות שונות, לפי בחירתכם. נכין בשר בקר, עגל, עוף, פרגיות בשיפודים, סטייק פרגיות, קבבים ועוד. אנו אף יכולים להגיש נקניקים במגוון צורות הגשה יפות ומושכות את העין. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על קייטרינג בשרי לאירועים קטנים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם עם כל המידע הדרוש לכם.