פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

אנו מציעים ללקוחות שלנו קייטרינג ברמה הכי גבוהה שיש, כולל קייטרינג בשרי מהדרין. המטרה היא שכולם יוכלו ליהנות מהאוכל ולא לדאוג על היבט הכשרות. אנו מצוידים בכל התעודות הנדרשות ומקפידים על כל השלבים של הכשרות, החל מרכישת הבשר במקומות מורשים, דרך הכנה מוקפדת ועד להגשה בכלים כשרים בלבד. אנו מציעים סוגים שונים של קייטרינג בשרי בתיאום אתכם, לפי הטעם שלכם, התקציב וסוג האירוע. 

קייטרינג בשרי מהדרין

קייטרינג בשרי מהדרין
קייטרינג בשרי מהדרין במגוון אפשרויות

קייטרינג בשרי מהדרין היא אפשרות נוחה וטובה ליהנות מאירוע איכותי שהאורחים לא ישכחו. אנו מציעים סוגים רבים של קייטרינג בשרי:

כיצד מזמינים קייטרינג בשרי מהדרין

הזמנת קייטרינג בשרי מהדרין היא קלה מאוד. אתם מעדכנים אותנו מה האירוע המתוכנן, כמה אורחים מגיעים וכמובן מה התקציב שלכם. אנו נציע לכם את תמהיל הקייטרינג המתאים לכם ונסייע לכם לתכננו בהתאם לתקציב שברשותכם. נוכל להתמקד רק בהכנת הבשר או להביא לכם את כל המנות המבוקשות. אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר לאירועים פרטיים, לאולמות אירועים ואף למקומות עבודה שמארגנים ימי עיון והשתלמויות. 

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר אלינו, ונציג מטעם חברת גרילמן יחזור אליכם עם אפשרויות אירוח נפלאות, הכוללות מנות בשריות טעימות.