קייטרינג בשרי לאירועים - הגרילמנים

הזמנה של קייטרינג בשרי היא אחת הדרכים הנפוצות לדאוג להיבט הכיבוד באירועים. אנשים מזמינים מנות עיקריות בשריות עבור אירועים קטנים כגדולים, ובוחרים את סוגי הבשר והתיבול האהובים עליהם. אנו מציעים מגוון מרשים של קייטרינג עם מנות בשריות, החל מבשר מוכן וחתוך להגשה ועד לגרילמנים שמגיעים עד אליכם עם כל הבשר ומכינים אותו במקום. אתם בוחרים את סוגי הבשר, התיבול המבוקש ודרך ההכנה הרצויה, ואנו דואגים לכל השאר. 

קייטרינג בשרי
5 (100%) 1 vote

קייטרינג בשרי על השרות

קייטרינג בשרי היא האפשרות המועדפת על רבים. יש אפשרות להזמינו במגוון צורות ודרכים:

  • מגשי בשר – אנו מכינים מראש את כל הבשר מוכן להגשה. הדבר נוח מאוד עבור ישיבות צוות, אירועים בשבת ואף אירועים המתוכננים לחיק הטבע. הבשר מגיע כבר מוכן וחתוך ואפשר להניחו בכריכים או על צלחות עם תוספות.
  • גרילמן – הזמנה של גרילמן מקצועי היא הדרך הנוחה לספק לאורחים שלכם בשר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתאמים לכם את הגרילמן המתאים לסוג האירוע ומספר האורחים המתוכנן.
  • קייטרינג בשרי – המגיע כבר מוכן בתוך תבניות כנתחים שלמים. בדרך זו אפשר להגישו במזנונים או אף בהגשה לשולחנות.
    כל סוגי הבשר ודרך ההכנה נעשים בתיאום אתכם מראש.

סוגי קייטרינג בשרי

מגוון הקייטרינג המגיש בשר הוא עצום. אפשר להזמין כל סוג של בשר בכל דרך הכנה. בשר בקר כסטייקים, רוסטביף או דרך הכנה אחרת, נתחי עוף עם רוטב או צלוי, פרגיות על שיפודים עם תוספות, קבבים בתיבולים שונים ועוד. כאשר מזמינים גרילמן מקצועי, אתם קובעים ביחד את תמהיל הבשר לפי התקציב, והוא מתבל את הבשר לפי טעמכם ומכין אותו בו במקום לעיני האורחים. הכנת בשר בעזרתו של גרילמן מקצועי משדרגת כל אירוע, החל מאירועים הנערכים בגינה ועד לימי כיף לעובדים בחיק הטבע. אפשר להזמין כל סוג של קייטרינג בשרי לנוחותכם, ברמת הכשרות הנדרשת, עם או בלי תוספות.

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות שלכם להזמין קייטרינג בשרי לאירוע שלכם. אנו מספקים קייטרינג לאירועים כגון ברית הנערכת בבית, בר מצווה בגינה, ימי הולדת, ימי נישואין, אירועים עסקיים במקום העבודה או באולם כנסים ועוד. אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו, ונחזור אליכם עם מידע נוסף.