קייטרינג בשרי בירושלים - הגרילמנים

אנו מספקים קייטרינג בשרי בירושלים ובסביבתה. אנו מבטיחים כי הקייטרינג שלנו יגיש אוכל בשרי איכותי ומגוון. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם לכל אירוע באזור ירושלים. לקבלת תפריטים והצעות מחיר פנו אלינו דרך האתר ונשמח לסייע לכם

[kkstarratings]

סוגי קייטרינג בשרי

אנו מספקים קייטרינג בשרי בירושלים למגוון אירועים:

אירועים בבית – אנשים רבים מעדיפים לחגוג אירועים בבית. למשל ברית, בר מצווה, ימי
נישואין, ימי הולדת עגולים וכך הלאה. הזמנה של קייטרינג בשרי משדרגת את רמת האירוע ומאפשרת לכם המארגנים ליהנות עם האורחים שלכם בלי לטרוח במטבח.

אירועים עסקיים – מקומות עבודה נוהגים לארגן  לעובדים ימי עיון, השתלמויות  ואף ימי חשיפה ללקוחות. בדרך כלל מארגנים אירועים כאלה באולמות כנסים ואנו מביאים את הבשר לפי דרך ההגשה הרצויה, מוכן להנחה על מזנון או להגשה.
אירועים באולמות – אנו מספקים קייטרינג בשרי אף לאולמות אירועים, לחתונות ואירועים בסדר גודל דומה.
סוג הקייטרינג נקבע בהתאם לאופי האירוע, כמות האורחים והכיבוד המבוקש. אנו יכולים להכין את הבשר מראש או להגיע עם כמה גרילמנים.

איזה תפריטי קייטרינג ניתן להזמין

אפשר להזמין כמה סוגים של קייטרינג בשרי בירושלים. כאשר מזמינים מגשי בשר, מקבלים את הבשר מוכן וחתוך להגשה בכריכים או להנחה בצלחות. אם מזמינים גרילמנים, הם מגיעים עם הבשר מתובל לפי טעמכם ומכינים את הבשר בו במקום. ניחוחות הבשר מקבלים את פני האורחים וכולם נהנים ממנות עיקריות משובחות. אנו מכינים סוגי בשר לפי הזמנה, החל מבשר בקר בצורות הכנה שונות, דרך סטייק פרגיות, פרגיות על שיפודים, קבבים בתיבולים שונים ועוד. אטרקציה מיוחדת היא הזמנה של גרילמן המכין אסאדו במקום עצמו בצליה ממושכת, כאשר הבשר המתקבל נימוח ובעל טעמים נפלאים. 

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות העומדות בפניכם על קייטרינג בשרי בירושלים. נוכל להתאים לכם במדויק את הקייטרינג המתאים לכם, בהתאם למספר האורחים, סוג האירוע ומיקומו. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.