קייטרינג בשרי כשר במרכז - קייטרינג גריל

לקבלת הצעת מחיר לתפריט גריל, מלאו את פרטי האירוע המתוכנן.

[pojo-form id="4421"]

אנשים רבים מחפשים קייטרינג בשרי כשר במרכז לאירועים קטנים וגדולים. אנו מספקים קייטרינג בשרי מכל הסוגים, החל ממגשי בשר להגשה ועד לקייטרינג מלא שכולל גם מנות ראשונות, תוספות וקינוחים. אנו מתאימים את רמת הכשרות שלנו לפי צרכי הלקוח ומתחייבים על אוכל טעים לכל סוג של אירוע. הקייטרינג מתאים לאירועים שונים, החל מאירועים פרטיים בבית, דרך אירועים גדולים באולמות ועד לאירועים עסקיים, הנערכים במקום העבודה עצמו או באולם כנסים. 

קייטרינג בשרי כשר במרכז

קייטרינג בשרי כשר במרכז מתאים למגוון אירועים:

  • מקומות עבודה – אנו מכינים מגשי בשר מוכנים לכריכים עבור ישיבות צוות ממושכות. כמו
    קייטרינג בשרי כשר במרכז
    סוגי קייטרינג בשרי כשר במרכז

    כן אנו מספקים קייטרינג בשרי לאירועים עסקיים, כגון ימי עיון, ימי השתלמות וכדומה.

  • אירועים קטנים – אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים הנערכים בבתים, ויכולים להכין מגוון סוגי בשר ברמת הכשרות הנדרשת.
  • אירועים קטנים – אנו דואגים לקייטרינג מתחילתו ועד לסופו, לאולומות אירועים, גני אירועים ואף אירועים פרטיים בחיק הטבע.

אנו מכינים את הקייטרינג לפי היקף האירוע והכיבוד הנדרש בו. אנו יכולים לספק קייטרינג מלא, הכולל גם מנות ראשונות, מנות עיקריות, תוספות וקינוחים, או רק את הבשר עצמו, לפי הצורך. צורת ההגשה נקבעת מראש, כאשר הבשר מגיע מוכן לנטילה על צלחת או לחיתוך לתוך כריכים.

סוגי קייטרינג בשרי כשר במרכז

אנו מכינים סוגים שונים של בשר, לפי התקציב הנדרש. בשר בקר בצורות הכנה שונות, בין אם מוכן ופרוס להגשה ובין אם גרילמנים המגיעים עד אליכם ומכינים את הבשר בזמן האירוע עצמו. כמו כן אנו מספקים בשר כגון שיפודי פרגיות, סטייק פרגיות, קבבים ועוד. אנשים נהנים מאפשרות לקבל קייטרינג בשרי כשר במרכז המתאים כבר להגשה בכלים נוחים ואסתטיים. בדרך זו יש אפשרות להניח את מגשי הבשר במזנון ייעודי לנטילה לצלחות או חתוך ומוכן להגשה לשולחנות הסבה.

נשמח לספק לכם את כל הפרטים על הקייטרינג הבשרי שאנו מספקים, לפי רמת הכשרות הנדרשת שלכם, מקום האירוע, מספר האורחים וכמות המנות הנדרשת. אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו, ונחזור אליכם עם כל הפרטים הרלבנטיים על קייטרינג בשרי כשר במרכז.

[kkstarratings]