קייטרינג בשרי כשר למהדרין בירושלים – העיקר הבשר

קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים נפוץ בקרב אנשים המחפשים קייטרינג כשר עבור אירוע. בין אם מדובר בארגון האירוע בבית ובין אם מדובר בארגון אירוע באולם, רמת הכשרות חשובה לרבים. אנו מתחייבים לספק עבורכם את הקייטרינג ברמת הכשרות הנדרשת, תוך הקפדה על הכנת הבשר בדרך המקצועית ביותר, לפי טעמכם. אנו מספקים סוגים שונים של בשר, כולם ברמת הכשרות הנדרשת ולפי דרך ההכנה החביבה עליכם. 

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים
קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים פרטים

אנו מקפידים על כל כללי הכשרות, החל משלב רכישת הבשר, דרך הכנתו והגשתו. כל הכלים שלנו כשרים לחלוטין וכך גם המטבח ועמדות ההגשה שלנו. אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים במגוון טעמים ומגוון צורות הגשה. ניתן לבחור קייטרינג בשרי שכולל רק את המנות הבשריות, כגון בקר, עוף, פרגיות שיפודים, קבבים ועוד על גבי מגשי אוכל מוכנים להגשה, ואפשר אף להזמינם כמנות חמות לאירוע גדול. אנו אף זמינים לשירותי גרילמנים כשרים למהדרין.

אתם מחליטים אם אתם מעוניינים לכלול תוספות בקייטרינג ואיזה תוספות, האם האירוע כולל גם מנות ראשונות, האם מדובר על אירוע שבו נוטלים את הכיבוד מתוך מזנון או בהגשה. הכנת הבשר, חיתוכו והגשתו נעשים לפי אופי האירוע וכל הפרטים הקשורים בו.

אפשרויות קייטרינג בשרי כשר

אנו מספקים כמה סוגים של קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים, לפי האירוע שאתם מארגנים:

  • אירוע ביתי – אם החלטתם לארגן ברית בבית, נוכל להביא אליכם את הכיבוד מוכן להגשה על גבי מגשים, או מוכן להגשה בתוך כלי הגשה, לנוחותכם.
  • אירוע באולם – אנו יכולים להביא את הקייטרינג הבשרי הכשר לכל אולם ומקום אירועים. אנו מספקים מנות ראשונות, מנות עיקריות ואף קינוחים לפי בחירתכם.
  • אירוע במקום ציבורי – אם אתם מארגנים אירוע במקום ציבורי כגון מתנ"ס, בית כנסת או מקום אחר נשמח להביא לכם את הקייטרינג עד למקום עצמו.

אנו מכינים את הבשר מראש או במקום האירוע, לפי סוג האירוע וגודל ההזמנה. אנו יכולים להגיש קייטרינג בשרי כשר למהדרין ירושלים לאירוע קטן כמו גם לאירוע גדול. כל שעליכם לעשות הוא למלא באתר את מספר המוזמנים וסוג האירוע ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם. נתאים לכם את סוג הקייטרינג הבשרי הכשר בדיוק לפי טעמכם ולשביעות רצונכם.

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע