קייטרינג בשרי כשר – העיקר הבשר

אנו מומחים בהכנת קייטרינג בשרי כשר בכל האזורים בארץ. רמת הכשרות נקבעת מראש ונשמרת לכל אורך הדרך, החל מכשרות המטבח והכלים, דרך רכישת הבשר ועד להכנתו והגשתו. אנו יכולים להכין סוגים שונים של קייטרינג, לפי האירוע המתוכנן. קייטרינג לאירועים קטנים הכולל בשר מוכן מראש להגשה, גרילמנים ואף קייטרינג בשרי לאירוע באולם אירועים. אנו מתאמים אתכם את סוג הבשר, דרך ההכנה וצורת ההגשה הנדרשים. 

תוכן העיניינים

קייטרינג בשרים זול ואיכותי
קייטרינג בשרים זול ואיכותי

למי מתאים קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי כשר מתאים לסוגים שונים של אירועים, שבהם נדרש מזון כשר:

אולמות אירועים – אנו מספקיים קייטרינג כשר לאולמות אירועים ברחבי הארץ. אנו מכינים את הקייטרינג מתחילתו ועד סופו, כולל מנות ראשונות, מנות עיקריות, תוספות ואף קינוחים.
אירועים עסקיים – מקומות עבודה רבים מזמינים קייטרינג בשרי כשר לישיבות צוות ממושכות, ומקבלים בשר מוכן להגשה בכריכים. אנו אף מכינים קייטרינג לאירועים עסקיים במרכזי כנסים, כהשתלמויות, ימי עיון ועוד. 
אירועים קטנים – אנו מכינים קייטרינג בשרי לאירועים הנערכים בבית. אפשר להזמין גם תוספות ואף גרילמן שמגיע עד אליכם ומכין את הבשר בו במקום.
הקייטרינג מותאם לסוג האירוע ומיקומו, מספר האורחים ורמת הכשרות הנדרשת.

צוות הגרילמנים מספק שירותי קייטרינג בשרי כשר במרכז הארץ וגם קייטרינג בשרי באזור ירושלים לחברה המספר צוותים הפזורים בכל אזור הארץ ויכולים להגיע לכל תנאי שטח אשר הם נדרשים קייטרינג בשרים שלנו תתקשר בכשרות רבנות אך מכיוון של החברה מספר פרטים ומספר מטבחים ניתן לבקש הקייטרינג יהיה באיזה סוג של כשרות שרוצים.

היתרונות בהזמנת קייטרינג בשרי כשר

להזמנה של קייטרינג בשרי כשר יתרונות רבים ואתם יכולים להיות רגועים ולדעת שכל האורחים ייהנו מהכיבוד. אתם לא צריכים להתחיל לחשוב על כל הפרטים הקטנים, שכן אנו כבר רוכשים את הבשר במקום כשר ודואגים כי כל השלבים של רכישתו והכנתו יהיו בדיוק לפי הכללים. כל הבשר שאנו מכינים, החל מבשר בקר, עוף, פרגיות ועוד הם כשרים ומוכנים לפי טעמכם בדרך הטובה ביותר. הזמנה של גרילמן בשרי כשר לאירועים היא להיט, שכן האורחים מגיעים כבר ישירות לתוך הניחוחות של הבשר הנצלה ורואים את ההכנה ממש מול עיניהם. סוג הבשר נקבע מראש ואפשר גם להזמין קייטרינג בשרי כשר המוכן כאסאדו ובו הבשר הנצלה מוכן בדרך מיוחדת ואיטית. 

נשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על קייטרינג בשרי כשר, המתאים לאירוע שלכם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לכם על האפשרות להזמין את הבשר מוכן או גרילמן. 

על ההגשה של קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי בדרך כלל יגיש בשרים אשר מוכנים על האש ממש במקום האירוע. הגרילמן יכין את הבשרים על המנגל את ויצלה את הבשר בהתאם לרמת העשייה הנדרשת.

הבשר של הקייטרינג יכול להגיע בכמה כשרויות. ישנה כשרות אשר יש לצוות הקייטרינג (בדרך כלל היא כשרות רבנות) וגם ישנה כשרות מיוחדת אשר יכולה להופיע רק על הבשר:

  • כשרות בדץ בית יוסף
  • כשרות מהדרין
  • כשרות הרב מחפוד ומגוון אפשרויות נוספות..

ניתן גם לבקש הקייטרינג לספק בשר בכשרות אחת, וסלטים ותוספות בכשרות אחרת. מה שחשוב הוא להתאים את הכשרות באירוע לסוג האורחים אשר מגיעים לאירוע. בדרך כלל ככל שהאורחים יותר הדוקים ודתיים כך על הכשרות להיות גבוהה יותר. שימו לב שככל שהכשרות גבוהה יותר התשלום  מחיר הבשר יקר יותר ובהתאם לכך המחיר לסועד יעלה.

לקבלת הצעת מחיר לקייטרינג בשרי לאירוע קטן או גדול, צרו איתנו קשר ונשמח לשלוח

מתכננים אירוע בקרוב?
קבלו הצעת מחיר

קייטרינג על האש בטבע
קייטרינג על האש בטבע