קייטרינג בשרי כשר למהדרין - הגרילמנים

קייטרינג בשרי כשר למהדרין הוא קייטרינג העומד בכל התקנים של רמת כשרות מהדרין. הוא כולל הכשרה מקיפה של כלי המטבח, כלי ההגשה וכמובן רכישה קפדנית של הבשר במקומות מורשים בלבד. אנו יכולים לספק קייטרינג החל מעמדת גרילמן בודד ועד לקייטרינג בשרי מלא, הכולל גם מנות ראשונות, תוספות, סלטים ואף מנות אחרונות פרווה. ההתאמה של הרכב הקייטרינג הבשרי נעשית בתיאום אתכם לפי מספר האורחים והתקציב העומד לרשותכם. 

[kkstarratings]

סוגי קייטרינג בשרי כשר מהדרין

קייטרינג בשרי כשר למהדרין כולל כמה סוגים של הרכבים ואתם מחליטים מה מתאים לכם:

  • הכנת בשר בלבד – אנו יכולים לתאם עבורכם עמדות גרילמנים כאשר אתם דואגים לנושא התוספות החמות, הסלטים ושאר המנות. אפשר להזמין עמדת גרילמן בודד או כמה עמדות גרילמן בצורות הכנה שונות, למשל גרילמן אסאדו, גרילמן שוואמה ועוד.
  • קייטרינג בשרי מלא – אנו דואגים לכל היבט הכיבוד, החל ממנות ראשונות, תוספות ומנות אחרונות פרווה. אתם בוחרים מתוך תפריט קיים את סוג הבשר וסוג התוספת האהובה עליכם ומקבלים את כל הכיבוד המלא.
  • מגשי בשר – אנו יכולים לספק מגשי בשר מוכן לאירועים, המגיעים כבר בתוך כלים מוכנים להגשה. מגשים אלה מתאימים למקומות עבודה השומרים על כשרות, לאירועים הנערכים בשבתות ועוד.

הזמנת הקייטרינג (בכשרות מהודרת)

אנו מקפידים לדאוג לכל התעודות הנחוצות ברמת מהדרין, לפי כל הכללים. אנו רוכשים את הבשר במקומות מורשים בלבד לפי התקנים ומקפידים על כשרות מקיפה של המטבח ושל הכלים שלנו לפי הכללים המחמירים ביותר. בדרך זו אתם יכולים לדעת כי אתם והאורחים שלכם מקבלים כיבוד כשר מהדרין ויכולים להתפנות לארח את האורחים שלכם וליהנות ביחד איתם.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין היא דרך נהדרת לארגן אירוע בלתי נשכח. אנו יכולים לספק קייטרינג בשרי לאירועים הנערכים בבית כמו ברית מילה, בר מצווה, ימי הולדת וימי נישואין. אנו מספקים קייטרינג בשרי גם לאולמות וגני אירועים ואף לאירועים הנערכים בחיק הטבע. התיאום על תמהיל הבשר ודרך תיבולו והכנתו נעשית בתיאום אתכם, לפי הטעם וההעדפות שלכם. 

נשמח לספק לכם את כל הפרטים הנחוצים לכם על קייטרינג בשרי כשר למהדרין. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.