קייטרינג בשרי מהדרין - הגרילמנים

אנו מציעים ללקוחות שלנו קייטרינג ברמה הכי גבוהה שיש, כולל קייטרינג בשרי מהדרין. המטרה היא שכולם יוכלו ליהנות מהאוכל ולא לדאוג על היבט הכשרות. אנו מצוידים בכל התעודות הנדרשות ומקפידים על כל השלבים של הכשרות, החל מרכישת הבשר במקומות מורשים, דרך הכנה מוקפדת ועד להגשה בכלים כשרים בלבד. אנו מציעים סוגים שונים של קייטרינג בשרי בתיאום אתכם, לפי הטעם שלכם, התקציב וסוג האירוע. 

[kkstarratings]

קייטרינג בשרי מהדרין - הגרילמנים

קייטרינג שכולל את כל המנות – זוהי דרך נוחה לוודא כי היבט הכיבוד מקבל מענה מושלם. אתם אומרים לנו איזה טעמים אתם אוהבים ואיזה מנות אתם רוצים, ואנו כבר נדאג לכל השאר. נספק מנות ראשונות, סלטים קרים, תוספות חמות ואף קינוחים טעימים וכשרים.

  • עמדות מנגל – הקהל הישראלי גילה את האפשרות הקסומה להזמין מנגליסט הביתה או למקום האירוע. בדרך זו המארחים לא צריכים לרכוש כמות גדולה של בשר ולעמוד בזמן האירוע "ולנפנף". את זה הגרילמן שלנו עושה בשבילכם. באירועים כיפים שאתם עורכים בבית, בחצר ואף בחיק הטבע, אנו נגיע אליכם עם כל הציוד המקצועי ואתם תקבלו בשר איכותי, כשר וטעים.
  • מגשי בשר – רבים מזמינים מגשי בשר כפתרון אירוח נוח. בהזמנה כגון זו, אנו מכינים את הבשר מראש ופורסים אותו בדרך נוחה להגשה. אתם יכולים להניח את המגשים על שולחן מרכזי והאורחים נהנים מבשר טעים ועסיסי.

כיצד מזמינים קייטרינג בשרי מהדרין

הזמנת קייטרינג בשרי מהדרין היא קלה מאוד. אתם מעדכנים אותנו מה האירוע המתוכנן, כמה אורחים מגיעים וכמובן מה התקציב שלכם. אנו נציע לכם את תמהיל הקייטרינג המתאים לכם ונסייע לכם לתכננו בהתאם לתקציב שברשותכם. נוכל להתמקד רק בהכנת הבשר או להביא לכם את כל המנות המבוקשות. אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר לאירועים פרטיים, לאולמות אירועים ואף למקומות עבודה שמארגנים ימי עיון והשתלמויות. 

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר אלינו, ונציג מטעם חברת גרילמן יחזור אליכם עם אפשרויות אירוח נפלאות, הכוללות מנות בשריות טעימות.