רוצים לזרוק מסיבה? קייטרינג חיצוני הטוב ביותר לבשר יקבל את הסצינה שלכם! האם אתה צריך לספק לאורחים שלך חגיגות בשר קייטרינג טובות ומקסימות? קייטרינג לבשר עם צוות שף אסאדו גרילמן הוא ככל הנראה הדרך הטעימה והטרנדית ביותר לספק את האורחים שלכם.

בחר את הצוות הבכיר עבור קייטרינג בשר כדי להביא לקסם את ההתכנסות שלך

בין אם מדובר בחתונה מסוגננת וטרנדית, פגישה חברתית מוקירה, פסטיבל עסקי רשמי, קידום חפצים, כנס לוח, אירועים נושאים, קוקטיילים לחג, או בר / בת מצווה, שף אסאדו עובד בצמוד איתכם, לקוחותינו, לאוכלים הייחודיים שלכם חזון של קייטרינג בשרים לאירועים. תפריטים רב-תרבותיים שנעים בין חזיר בר אקזוטי וכלה בבחירות תפריט פירותי וצמחוני ייחודי אצל שף אסאדו. אנו עובדים יחד כדי ליצור קייטרינג בשר התפריט שמתאים לכם!

יש לנו זיקוק בתים בזהירות של הוצאות תוספות במשך שעות רבות, החל מחוות עירוניות וכפריות עד כדי דרך קייטרינג בשרי, ומבטיחים גישה למקורות מזון מדהימים. מירקות טריים שגדלו באי מורחבת, גבינות עובדי עבודות יד, עלי סיד, בקר מדהים ועד פירות ים שבאמת מגדירים את המילה טרי

הרעב הזה לאלמנטים גולמיים הוא מה שמניע את התפריטים שלנו לבשר קייטרינג. בכל פעם שתפריטים אפשריים מציעים לחווה לחלוקת אוכל תקופתי, ליישם תוספות בעטיפתם. תפריטי הבשר של קייטרינג שלנו נובעים מהשראה לא רק מהמרכיבים הקיימים, אלא גם ממיזוג המטבחים העולמיים של טראן. מושגים טבעוניים וצמחוניים המספקים אפילו את הקרניבורים.

ערימות של מבחר צריכת פחמימות קטנות ונקיות עם חוסכים כמו גם קייטרינג לבבי וחלבוני דגים ומאכלי נוחות מענגים מיוצגות היטב ברבים מהאירועים שלנו. בנוסף לבשר קייטרינג שעובד בשפע של לקוחות מדהימים ומוכשרים של לקוחות עסקיים ועמותות, אנו זוכים להיות מסוגלים להשתתף בהפיכת כל אירוע חברתי ליום חגיגיות מדהים עבורך, משפחתך המהנה והחברים האהובים.

אוכל נהדר … שירות נהדר לקייטרינג לבשר

אפשר לחשוב שכל האוכל, השירות והתשומת לב לפרטים המדהימים האלה מגיעים עם תג מחיר קיצוני. עם זאת זה פשוט לא המקרה. שף אסאדו עובד קשה מאוד על מנת שהשירותים שלנו יהיו נוחים. ברשותנו אבזרים ובדים מיוחדים לא שגרתיים מרחבי העולם שניתן להשתמש בהם כדי ליצור את החזון שלך.

שף אסאדו אירח אירועים מוצלחים ליחידים, מקצועיים ופונקציות משפחתיות הקשורות בבשר קייטרינג. אנו שוק בשר קייטרינג ומסחרי לבישול שמוקדש ליצירת מוצרים ומתקנים טובים המביאים ארוחות לרמה המצליחה.

שף אסאדו מייצר בשר קייטרינג משלנו חזיר ומרפא הם בייקון משלו, בדרך זו אנו יכולים להציע מוצר איכותי במחיר סביר, תוך הקפדה על איכות המוצר שלנו.

קייטרינג בשר להכנת איסוף לסטנדרט גבוה

שף אסאדו מניה גם מבחר משחקים בעונה של קייטרינג בשרי ומגוון מלא של בשרים מבושלים. כל המוצרים של שף אסאדו מועברים על ידי קצין בקרת איכות ובעל יכולת עקיבות מלאה למקור. לשף אסאדו צוות גדול של עובדים מיומנים במיוחד לבשר קייטרינג אשר מקבלים הדרכה באופן קבוע בכדי להתמיד במגמות וסטנדרטים בתעשייה לנצח.