קייטרינג לאירועים קטנים במרכז

לקבלת הצעת מחיר לתפריט גריל, מלאו את פרטי האירוע המתוכנן.

כולנו מכירים את האפשרות להזמין קייטרינג לאירוע גדול. אולם בשנים האחרונות גילו אנשים את האפשרות האטרקטיבית להזמין קייטרינג לאירועים קטנים במרכז. את מה שכולל הקייטרינג אפשר לקבוע בהתאם למספר האורחים ולתקציב שיש ברשותכם. האפשרויות הן רבות, החל מהזמנת המנות העיקריות בלבד ועד להזמת כל המנות מהראשונות ועד לקינוחים.

תפריט קייטרינג לאירוע קטן

תפריט גריל - המחיר נקבע בהתאם הסועדים

תפריט גריל- קבל הצעת מחיר

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז
4.4 (88%) 10 votes

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז
הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים במרכז

קייטרינג לאירועים קטנים במרכז היא אפשרות מצוינת עבור אנשים שמארגנים אירועים קטנים. האירועים הם מסוגים שונים:

  • אירועים הנערכים בבית – בדרך כלל אלה אירועים משפחתיים שרוצים לציין בחוג המשפחה כגון ברית, בר או בת מצווה, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד. אבל גם מפגשי חברים שנערכים בבית או בגינה יכולים ליהנות משירות של הזמנת הכיבוד מראש.
  • אירועים בגני אירועים או באולם קטן – לא כולם מעוניינים להזמין מאות אנשים לאירוע ויש מקומות המספקים מקום התכנסות לאירועים קטנים, בבתי מלון, על מרפסת הצופה לנוף ועוד. במקרה כזה אפשר להזמין קייטרינג גם לכמות אנשים קטנה וליהנות מאירוע מושלם ומוקפד.
  • מקומות עבודה – מדובר על ימי עיון למשל שנערכים במקום העבודה עצמו או באולם כנסים קטן. השתלמויות, הרמת כוסית ועוד. במקרה זה אין צורך להטיל את העובדים להביא את הכיבוד ואפשר להשקיע ולהזמין קייטרינג טעים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.

 

מה כלול בקייטרינג לאירוע קטן

כאשר מזמינים קייטרינג לאירוע קטן, יש אפשרויות רבות ומגוונות מה הוא יכלול. אפשר להזמין למשל רק את המנות העיקריות באמצעות הזמנת מנגליסט או באמצעות מגשי אוכל. אתם דואגים לכל שאר הכיבוד כגון מנות ראשונות, סלטים ומנות אחרונות. לעומת זאת, אפשר להזמין את כל מה שקשור בקייטרינג, כך שאתם לא צריכים להשקיע ולדאוג לשום פרט בנושא הכיבוד. כל האחריות היא על חברת הקייטרינג ואתם דואגים למהלך האירוע ולתוכנית האמנותית הצפויה בו. אפשר להזמין סוגים שונים של קייטרינג, החל מבשר, דרך מגשים חלביים עם גבינות או פשטידות קטנות ודרך קייטרינג מלא בהגשה הכולל גם תוספות חמות וסלטים.

אנו נדאג להתאים את מה שכולל הקייטרינג לפי התקציב שלכם, כמות האורחים וסוג האירוע. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים הרלבנטיים באתר או להתקשר אלינו, ונציג מטעמנו יסביר לכם על כל האפשרויות להזמין קייטרינג לאירועים קטנים במרכז.