קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים של חברת הגרילמנים מתמחה בעיקר בקייטרינג בשרי, קייטרינג על האש, קייטרינג אסאדו, שרותי מנגליסט וגרילמן לאירועים ודוכן שווארמה לאירועים. בעמוד זה אנו נפרט את השירותים השונים ומה מקבלים בכל שירות

קייטרינג בשרי לאירועים

קייטרינג בשרי של חברת הגרילמנים, מציע שירותי קייטרינג המכילים את כל מה שצריך בשביל ארוחה בשרית מלאה:

  • ארבעה סוגי בשרים
  • 5 סוגי תוספות
  • 7 סוגי סלטים
  • שתייה קלה
  • שתיה חמה
  • קינוחים.

הצוות יגיע לכל מקום בארץ לספק לכם שירות של ארוחה בשרית מלאה. אתם המארחים לא צריכים להביא שום דבר. הצוות שלנו יביא את כל מה שצריך בשביל אירוע מושלם, מקצועי וטעים

קייטרינג על האש לאירועים

קייטרינג על האש לאירועים הוא בעצם שירות בו אתם יכולים לבחור מה תרצו שאנחנו לספק לכם באירוע. אתם יכולים לבחור את סוגי הבשרים, סוגי התוספות, סוגי הסלטים, האם אתם מעוניינים בשתייה חמה או בשתיה קרה.

שרות קייטרינג זה דומה לשירותי קייטרינג בשרי, ההבדל הוא שבשרות זה אתם בוחרים  את המנות בתפריט באופן פרטני ובהתאם לצרכי הלקוח.

[kkstarratings]

סוג הקייטרינג המתאים לאירוע שלנו

תפריט קייטרינג לאירועים יכול להיות תפריט אוכל המציע כל מיני סוגי מנות. ראשית על מנת לדעת איזה קייטרינג אנחנו צריכים להזמין נבחן את סוגי הקייטרינג הקיימים בשוק.

קייטרינג לאירועים צמחוניים זהו קייטרינג שבדרך כלל מגיש רק אוכל צמחוני ללא בשר או תחליפי בשר. לפעמים בתפריט יופיעו גם מנות עם תחליפי בשר כמו טופו או תחליפי סייטן למיניהם אך לרוב הקייטרינג יתמקד דווקא באוכל צמחוני.

כדי לדעת איזה קייטרינג הכי מתאים לאירוע שלכם, ניתן לעשות סקר שוק קטן, אפשר לשאול את האנשים הקרובים אלינו איזה קייטרינג הם מעדיפים לאירוע?  קייטרינג בשרי? אולי קייטרינג צמחוני? קייטרינג טבעוני?

על מנת להחליט מה הוא הקייטרינג הטוב ביותר לאירוע שלכם אפשר כמו שאמרנו לשאול את האנשים הקרובים אלינו, או לבקש לאסוף הצעות מחיר מחברות קייטרינג ולראות האם הצעות שהם מציעים לכם אטרקטיביות מספיק בשביל שהאורחים שלכם יהנן מארוחה מלאה.

המחירים בין התפריטים השונים יהיו לרוב מהותיים, למשל קייטרינג בשרי בד"כ יעלה יותר מאשר קייטרינג צמחוני

ואילו קייטרינג צמחוני יעלה יותר כסף מאשר קייטרינג לחמים יכול להיות שגם מרכיבי התפריט יהיה גורם קריטי בבחינת התפריט לאירוע שלכם. התפריט משתנה גם בין סוג הקהל באירוע. אם למשל הקהל שלנו קהל צעיר אז כדאי בד"כ להזמין ארוחה בשרית ומצד שני אם הקהל שלנו ברובו הוא קהל מבוגר אז דווקא קייטרינג צמחוני או חלבי יכול להיות יותר מתאים מאשר קייטרינג בשרי.

לסיכום קייטרינג לאירועים יכול להיות כל סוג של תפריט שתבחרו, הכל שאלה מה המתאים לתקציב שלכם ומה מתאים לאורחים שלכם כמו שכבר אמרנו על מנת לקבל החלטה אפשר לשאול את הקרובים אליכם מה הם מעדיפים ותמיד מומלץ לאסוף הצעות מחיר ולהסתכל על מפרט התפריט ולראות אם הוא מתאים לקהל היעד שלכם.

לכל שאלה לגבי התאמת קייטרינג לאירוע שלכם אתם מוזמנים לפנות אלינו וצוות הגרילמנים ישמח לשלוח אליכם תפריטים רלוונטים בהן תוכלו לבחור את מרכיבי המנה ולבחון האם התקציב מתאים לאירוע שלכם.