קייטרינג על האש - הגרילמנים

קייטרינג על האש היא אפשרות נהדרת לחגוג אירוע בכיף, עם טעמים וריחות בלתי נשכחים. היתרון הגדול הוא שהאורחים מגיעים בעיצומה של ההכנה ונהנים מבשר טרי ואיכותי המוכן בו במקום. העסיסיות של נתחים שהוכנו במסגרת גריל היא גדולה בהרבה מבשר שהוכן מראש. הזמנה של גרילמן פרטי הופכת להיות אופציה חביבה על הקהל הישראלי, שכן כך בעל הבית לא צריך לעמוד שעות ליד האש ויכול ליהנות מהאירוע כמו כולם. 

קייטרינג על האש
4.6 (92.73%) 11 votes

קייטרינג על האש סוגי השרותים

  • גרילמן פרטי – מתאים מאוד גם לאירועים קטנים כגון בר מצווה משפחתית או אירוע משפחתי אחר. במקום לטרוח על הכנת הבשר ולהיות מושבתים במשך כל האירוע, אתם נהנים עם כולם והגרילמן טורח על הכנת הנתחים בדיוק בדרגת הצליה שאתם אוהבים.
  • כמה עמדות גריל – כיום הקהל הישראלי התוודע לסוגים רבים של הכנת בשר. אנו מציעים כמה עמדות גרילמנים, כגון עמדת אסאדו, עמדת שווארמה, עמדת בשר ישראלי “על-האש” שכוללת קבבים, נקניקיות ופרגיות ועוד. אפשר להזמין כמה עמדות מאותו סוג אבל מומלץ להזמין עמדות מגוונות להנאתם ולהנאת האורחים שלכם.
  • קייטרינג – במסגרת זו אנו דואגים לכל היבט הכיבוד שיוגש באירוע. מנות ראשונות, מנות עיקריות, סלטים, תוספות חמות ואף קינוחים טעימים. בדרך זו אתם מקבלים קייטרינג על האש מושלם שכל הטעמים בו מתמזגים.

קייטרינג מלא או רק גרילמן

הזמנה של קייטרינג על האש מתאימה להרבה מאוד אירועים, למעשה השמים הם הגבול. אפשר להזמין את הגרילמן לאירועים פרטיים בבית וכך ליהנות מבשר איכותי שמוכן לפי טעמכם. ניתן להזמינו לימי כיף וגיבוש לעובדים שנערכים בחיק הטבע. קשה לתאר את התלהבות העובדים כשהם מגיעים אחרי מסלול גיבוש מפרך או טיול ג’יפים למקום מפגש ושם מחכה להם הגרילמן ששוקד כבר על הכנת הבשר מראש. כל מה שנותר להם לעשות הוא לאכול, ליהנות ולהמשיך ביום הכיף שלהם.

קייטרינג על האש מתאים גם לאירועים גדולים כגון חתונות שנערכות בגני אירועים, ובדרך כלל בהזמנה כגון זו הקייטרינג מגיע עם כל המנות למקום האירוע. נשמח לייעץ לכם על תמהיל המנות, סוג הבשר ועמדת הגריל המתאימה לכם. התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטים באתר, ונציג מטעם חברת גרילמן יחזור אליכם עם מידע נוסף.