קייטרינג על האש מחירים

הגרילמנים הינה חברת קייטרינג על האש, מחירים זולים, שירות מקצועי ואמין וכמובן בשר טעים. תהנו מנתחי בשר עסיסיים הנצלים על הגריל לפניכם, בזמן שאתם חוגגים ונהנים בראש שקט. גרילמן פרטי אשר מותאם במיוחד אל האירוע שלכם.

קייטרינג על האש, המחירים

בבואכם לתכנן כל אירוע, אחד האספקטים החשובים הוא תחום הקייטרינג. העולם צועד על קיבתו והאוכל באירוע משפיע על האווירה ועל הכל.  יש כמה סוגי אירועים- 

אירוע עסקי- ימי גיבוש או כיף, כנסים של חברות, הרצאות ועוד. 

אירוע ביתי- בר מצווה, יום הולדת, איסוף של חברים משפחה ואנשים קרובים.

אירוע באולמות- חתונות, מסיבות רווקים, חינות ועוד. 

המשותף לכל אחלה הוא הרצון להינות במחיר הנמוך ביותר. כמובן שהטריק הוא לא להתפשר באיכות השירות והטעים, בשילוב עם מחירים זולים.  בגרילמנים תוכלו למצוא שילוב מנצח של ניסיון, איכות מוכחת ומחירים זולים.

על האש מחירים זולים

הגרילמנים מספקים כמה אופציות בשביל האירוע שלכם. לפני האירוע שלכם חשוב להתייעץ עם שירות הקייטרינג על מנת להתאים את התפריט ספיצפית לצרכי האירוע שלכם. 

גרילמן אחד- מתאים לאירועים קטנים יותר, אחרי בחירת התפריט, הגרילמן יתבל, ידליק, יצלה ויתמזג עם הבשר

כמה עמדות- לאירוע בינוני עד גדול, אירועים ביתיים או בטבע. ניתן לגוון ולהציב מספר עמדות של סוגי בשר שונים- עמדת שווארמה, עמדת אסאדו, עמדת על האש קלאסית הכוללת פרגיות, קבבים, שיפודים..

קייטרינג מלא- שירות הסעדה כולל המספק את כל צרכי ההסעדה של האירוע שלכם, הכולל סלטים מגוונים, קינוחים-, שתייה קלה וחמה ועוד.