פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג על האש היא אפשרות נהדרת לחגוג אירוע בכיף, עם טעמים וריחות בלתי נשכחים. היתרון הגדול הוא שהאורחים מגיעים בעיצומה של ההכנה ונהנים מבשר טרי ואיכותי המוכן בו במקום. העסיסיות של נתחים שהוכנו במסגרת גריל היא גדולה בהרבה מבשר שהוכן מראש. הזמנה של גרילמן פרטי הופכת להיות אופציה חביבה על הקהל הישראלי, שכן כך בעל הבית לא צריך לעמוד שעות ליד האש ויכול ליהנות מהאירוע כמו כולם. 

קייטרינג על האש

קייטרינג על האש
קייטרינג על האש טעים ואיכותי

קייטרינג על האש מגע במגוון גדול מאוד של אפשרויות צליה וניתן להזמינו עבור אירועים שונים ובצורות הכנה רבות:

מתי ניתן להזמין גרילמן פרטי?

הזמנה של קייטרינג על האש מתאימה להרבה מאוד אירועים, למעשה השמים הם הגבול. אפשר להזמין את הגרילמן לאירועים פרטיים בבית וכך ליהנות מבשר איכותי שמוכן לפי טעמכם. ניתן להזמינו לימי כיף וגיבוש לעובדים שנערכים בחיק הטבע. קשה לתאר את התלהבות העובדים כשהם מגיעים אחרי מסלול גיבוש מפרך או טיול ג’יפים למקום מפגש ושם מחכה להם הגרילמן ששוקד כבר על הכנת הבשר מראש. כל מה שנותר להם לעשות הוא לאכול, ליהנות ולהמשיך ביום הכיף שלהם.

קייטרינג על האש מתאים גם לאירועים גדולים כגון חתונות שנערכות בגני אירועים, ובדרך כלל בהזמנה כגון זו הקייטרינג מגיע עם כל המנות למקום האירוע. נשמח לייעץ לכם על תמהיל המנות, סוג הבשר ועמדת הגריל המתאימה לכם. התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטים באתר, ונציג מטעם חברת גרילמן יחזור אליכם עם מידע נוסף.

קייטרינג על האש
4.6 (92.73%) 11 votes