פנו אלינו וקבלו לאירוע

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לאירוע גריל איכותי. כי השנה אתם לא עומדים ליד המנגל, תנו לגרילמנים שלנו למנגל במקומכם!

קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים הוא מצרך מבוקש. הציבור הישראלי אוהב מאוד שווארמה ומדובר באטרקציה של ממש. הגריל מסתובב מול האורחים ומפיץ ניחוחות לכל עבר, והבשר נחתך בדרך הייחודית לשווארמה ומוגש בדרך שבה אתם בוחרים. בפיתה, על צלחת, עם או בלי תוספות, הכל לפי התקציב, הטעם וסגנון האירוע.

קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים

קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים
על קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים

אפשר להזמין קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים שונים. הרכב הקייטרינג מתואם ישירות מולכם, לפי התקציב שיש לכם ותמהיל המנות המבוקש:

כמובן שכל הטעמים והתיבולים נקבעים מראש לפי הטעם שלכם ושל האורחים שלכם. אתם מחליטים איזה נתח של בשר ואיזה סוג תרצו לשווארמה ואנו נכין הכל לאירוע הפרטי שאתם מארגנים.

לאיזה אירועים מתאים קייטרינג שווארמה?

הניסיון מראה שאפשר להזמין קייטרינג שווארמה לכל סוגי האירועים הפרטיים. זוהי עמדה מוצלחת מאוד לאירוע הנערך בגינה, למשל אירוע בר או בת מצווה, ברית משמחת ואף ימי הולדת עליזים. עמדת שווארמה לא תופסת מקום ובמקום שאתם תצטרכו לטפל בבשר ולספוג את כל העשן, עושה זאת גרילמן מקצועי שמטפל בכיבוד מושקע לאורחים שלכם.

אפשר להזמין קייטרינג שווארמה גם לאירועים פרטיים הנערכים באולמות. תמהיל מקצועי בין כמה עמדות בשר יספק קייטרינג מושלם שכולל את כל הריחות והטעמים שהישראלים אוהבים.

נשמח מאוד לעזור לכם לארגן קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים. אנו מנוסים בהתאמת ההזמנה לתקציב ודואגים כי תיהנו ממקסימום פינוקים באירוע שלכם. התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם מידע נוסף.

קייטרינג שווארמה לאירועים פרטיים
5 (100%) 4 votes